Mirta, Ziedīte
-0.36'C
vējš: 1.99m/s

FK "Tukums 2000" 1.līgas Latvijas čempionātu sāk ar pārliecinošu uzvaru

Vakar startēja komanda.lv 1. līgas Latvijas čempionāta sezona, kurā pirmajā spēlē FK “Tukums 2000” futbolisti savā laukumā ar graujošu rezultātu 11:0 uzveica FK “Balvu SC” komandu.

Tukumnieki rezultātu atklāja 26. minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Kristers Eduards Švāns. Jau pirmā puslaika izskaņā pārsvaru dubultot izdevās Eināram Blumeram, kuram rezultatīvs sitiens padevās arī otrā puslaika sākumā.

"Balvi" nespēja izrādīt pienācīgu pretestību un mājinieki turpināja gūt vārtus, spēles turpinājumā ar vārtiem atzīmējās franču leģionāri Luiss Pahama, Terencs Muimba, kā arī tukumnieks Krists Krūmiņš.

Divus vārtus guva Dāvis Sandis Strods, savukārt ar "hat-trick" izcēlās japānis Šuma Nagamacu. "Tukums 2000" sezonu iesākuši ar ļoti pārliecinošu uzvaru pār Balvu Sporta centru - 11:0, ar šo rezultātu uzstādīts jauns kluba rezultativitātes rekords 1. līgā.

atjaunots: 2019.g 07.aprīlī | Marta Saulīte (x2606)
Sports, Futbols, Tukums

Lavrovs uzvar Latvijas čempionāta motokrosa posmā Dobelē
2020.g 21.septembrī | Tukuma Balss (x900)
Sandis Poga kļūst par "Golfa Dūžu" sezonas kopvērtējuma čempionu, Artūram Eisakam 4. vieta
2020.g 08.septembrī | tukumabalss.lv (x1034)
Sākot ar šodienu, 1. jūniju, Latvijā klātienē tiks atjaunotas vairākas ar izglītību, sportu un kultūru saistītas aktivitātes
2020.g 01.jūnijā | tukumabalss.lv (x856)