6.64'C
vējš: 3.88m/s

FK "Tukums 2000" mājās ar 5:0 uzveic FK "Rēzeknes FA/BJSS"

Dāvis Sandis Strods

Šodien, 20. aprīlī Latvijas čempionāta futbolā 1. līgas trešās kārtas spēli aizvadīja FK "Tukums 2000/TSS" komandas spēlētāji, kuri savā laukumā Tukuma Pauzeru pļavu futbola stadionā ar 5:0 pārspēja FK "Rēzekne FA/BJSS" komandu, nostiprinoties līgas tabulas galvgalī.

Jau mača sākumā "Rēzekne" pārkāpa noteikumus savā soda laukumā pret tukumnieku Kristeru Švānu un uz viesu vārtiem tika nozīmēta pendele. To izpildīja "Tukuma 2000" pussargs Dāvis Strods, kurš pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu un atklāja spēles rezultātu.

Spēles turpinājumā "Tukums 2000" soda laukuma centrā meklēja francūzi Lulū Pamā, kurš nokārtoja mājinieku otro vārtu guvumu. Savukārt jau pirmā puslaika vidū Pamā fantastiskā ātrumā apskrēja pretinieku aizsargus un no asa leņķa raidīja bumbu Alekseja Maslobojeva sargātajos vārtos. Puslaiks noslēdzās ar 3:0 Tukuma komandas labā.

Otrā puslaika ievadā savu otro dzelteno kartīti saņēma Einārs Blumers, atstājot "Tukums 2000" skaitliskajā mazākumā. Taču par spīti viena vīra trūkumam, mājinieki turpināja kontrolēt spēles gaitu un veidot bīstamus uzbrukumus.

Mazākumā skaisti savus spēles trešos vārtus guva Pamā, kurš raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī un nosvinēja savu "hat-trick" ar salto. Ķirsīti uz "Tukums 2000" uzvaras kūkas uzlika otrs francūzis Terenss Muimba, kurš nāca uz maiņu un iesita komandas piektos vārtus, noapaļojot spēles rezultātu uz 5:0.

Par spēles labāko spēlētāju tika nominēts FK "Tukums 2000 / TSS" komandas spēlētājs Dāvis Sandis Strods.

"Bijām koncentrējušies, un bijām gatavi smagai cīņai, un tas, ka rezultāts tik liels, arī mān pašam ir nedaudz pārsteigums. Protams, pats svarīgākais, ir trīs punkti, ko šodien ierakstījām turnīra tabulā pretī mūsu komandas nosaukumam. Sākam gatavoties jau nākamajai spēlei, kura būs izbraukumā Smiltenē, kur vienmēr ir grūtas spēles. Esam gatavi smagai un grūtai izbraukuma spēlei", pēc uzvaras komentēja FK "Tukums 2000" galvenais treneris Jurgis Kalns.