Mirta, Ziedīte
-0.36'C
vējš: 1.99m/s

Tukuma vieglatlētiiem liels medaļu birums senioru sacensībās Salaspilī

Divas dienas, no 15. līdz 16. jūnijam, Salaspilī risinājās Latvijas Pašvaldību veterānu - senioru 56. Sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, kurās Tukuma novadu pārstāvēja 13 sportisti un visi mājās pārveda medaļas.

Trīs zelta medaļas tāllēkšanā, trīssoļa lekšanā un lodes grūšanā S45+grupā izcīnīja Laila Pētersone. Šajā pašā vecuma grupā trīs sudraba medaļas šķēpa mešanā, diska mešanā un trīssoļa lēkšanā izcīnīja Gunta Helmane.

S30+ grupā divas sudraba medaļas (tāllēkšanā un trīssolī) izcīnīja Vineta Lorence, savukārt zeltu trīssoļa lēkšanā un sudrabu tāllēkšanā izcīnīja Liene Gudriniece.

S55+ grupā Anda Germova izcīnīja divas zelta medaļas 100m un 200m skrējienos, kā arī sudraba medaļu t/l. S60+ grupā Mārītei Ozolai sudrabs šķēpa mešanā. Vīriešiem šajā vecuma divīzijā Mārim Mednim trīs sudraba medaļas tāllēkšanā, trīssoļa lēkšanā un augstlēkšanā.

V35+ grupā trīs zelta medaļas (tāllēkšanā, augstlēkšanā un trīssoļa lēkšanā) Jurim Kožeurovam, Viena zelta medaļa Jānim Vembrim vesera mešanā.

V45+ grupā divas sudraba medaļas augstlēkšanā un trīssoļa lēkšanā Raimondam Žizņevskim, tāpat divas sudraba medaļas V40+ grupā lodes grūšanā un vesera mešanā Viesturam Driķim.

V65+ grupā vesera mešanā sudraba medaļa Tālivaldim Krūmiņam un šajā pašā grupā sudraba medaļa šķēpa mešanā un bronza augstlēkšanā Ivaram Krecerim.

Tukuma vīriešu volejbola komandas V40+ vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļas.

atjaunots: 2019.g 16.jūnijā | Marta Saulīte (x1413)