Salvis, Selva, Venta
22.64'C
vējš: 0.8m/s

FK "Irlava" rezultatīva mačā atzīst Ķekavas florbolistu pārākumu

ELVI florbola līgā vīriešiem ceturto uzvaru pēc kārta guvusi "Ķekava", kas viesos ar 8:6 uzvarēja "Irlavu". Ķekaviešu rindās rezultatīvākais jau kārtējo reizi bija Klāvs Jansons, kura kontā šoreiz 3 (2+1) punkti.

"Ķekava" viesojās pie "Irlavas", ko šīs sezonas pirmajā mačā savā laukumā bija pārspējusi ar 8:4. Atbildes spēles rezultātu jau 5. minūtē atklāja līgas rezultatīvākais florbolists Klāvs Jansons – 1:0. Pirmā perioda otrajā pusē pēc irlavnieku Kaspara Bērziņa un Kristapa Kazlovska precīzajiem metieniem vadībā ar 2:1 jau izvirzījās mājinieki.

18. minūtē ar neatvairāmu raidījumu metienu izcēlās Arvis Aniņš, ļaujot viesiem atjaunot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Neizšķirts rezultāts jeb 5:5 bija arī pēc otrās trešdaļas beigām. Savukārt pēdējā periodā vadībā ar 8:5 izvirzījās "Ķekava", kas galarezultātā nosargāja uzvaru ar 8:6. Irlavnieku rindās par labāko spēlētāju tika atzīts Renārs Stančiks.

Jau rīt, 18. decembrī, plkst. 19:00 LOC Manēžā Virslīgas čempionata ietvaros irlavnieki tiksies ar komandu “FK Kurši”.