5.64'C
vējš: 4.1m/s

tukumametals

"Tukuma Brāļu" otrā komanda papildlaikā piedzīvo zaudējumu

Kārtējo Entuziastu hokeja (EHL) līgas maču sestdien aizvadīja R6 divīzjā spēlējošā "Tukuma Brāļu" otrā komanda, kas savā laukumā papildlaikā ar rezultātu 2:3 piekāpās HK "White Wings" hokejistu priekšā.

Tukumniekiem spēle iesākās ļoti smagi, pirmo periods airitēja bez vārtu guvumiem, bet otro noslēdza ar negatīvu rezultātu 0:2. Trešajā periodā pēc neatlaidīga presinga izlīdzinājumu panāca Markusa Vīksnas un Ingara Mucenieka precīzie raidījumi, kas ļāva pamatlaiku noslēgt ar rezultātu 2:2. Diemžēl papildlaikā atkal neveiksme un piedzīvots zaudējums ar 2:3.

"Tukuma Brāļu" komandas labā par mača vērtīgāko spēlētāju tika atzīts uzbrucējs Rainers Grigors.

atjaunots: 2023.g 13.februārī | Tukuma Balss (x500)