Ira, Iraīda, Irēna, Irina
3.64'C
vējš: 1.35m/s

"Tukums 2000/TELMS" cīnās neizšķirti ar "Audu"

Sestdien, 12. augustā, savā mājas laukumā kārtējo futbola Virslīgas spēli aizvadīja FK "Tukums 2000/Telms" futbolisti, kuri spēja atspēlēties no 0:2 un spēli ar FK "Auda" noslēgt ar neizšķirtu rezultātu 2:2. Abus vārtus tukumnieku labā guva Rodrigo Gaučis.

Līdzvērtīgā pirmā puslaika beigās vadību ieguva “Auda” – pēc Džonas Atukveja reida no soda laukuma iekšienes trāpīja Abioduns Ogunniji (1:0).

Otrā puslaika sākumā “Auda” jau dubultoja pārsvaru – Kristaps Puzānovs, pēc stūra sitiena nogāza Božo Mikuliču, bet Režinaldu Ramiriss meistarīgi iesita no 11 metriem (2:0)’.

Līdzīgi kā otrajā aplī, nekas neliecināja par saspringtu galotni, taču Tukuma komanda sarūpēja beigu ofensīvu – uz maiņu laukumā nākušais Rodrigo Gaučis 85. minūtē un kompensācijas laikā iesita no vārtu priekšas un izrāva 2:2, līdz ar to tukumnieki pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

atjaunots: 2023.g 12.augustā | Tukuma Balss (x214)