13.64'C
vējš: 0.35m/s

"Tukums 2000"/"Telms" sensacionāli uzveic "Riga FC"

Mirklis no "Tukuma 2000"/"Telms" un "Riga" kaujas. Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

"Tukums 2000"/"Telms" futbolisti otrdien savā laukumā "Tonybet" Latvijas virslīgas septītās kārtas mačā sensacionāli ar 2:1 pārspēja čempionāta līdervienību "Riga FC".

Rezultātu uz tablo tukumnieki atklāja otrā puslaika ievadā, kad pēc tālas piespēles pretuzbrukumu ar precīzu sitienu noslēdza Kenrojs Kempbels.

Spēles 70.minūtē "Tukums 2000" komandas pārsvaru dubultoja Žodī Stefensons, kurš pēc standartsituācijas izspēles no tuvas distances raidīja bumbu tukumnieka Kristapa Blanka trenētās "Riga FC" vārtos.

84.minūtē pēc Braiana Penjas piespēles soda laukumā vienus vārtus ar slīpu sitienu vārtu labajā apakšējā stūrī atguva Eduards Dašķevičs - 1:2.

Divi lieliski vārtu gūšanas momenti spēles noslēgumā bija Žodī Stefensonam, pirmajā no tiem "Riga" vārtsargam Nilam Tomam Puriņam neļaujot bumbai šķērsot vārtu līniju, bet otrajā Stefensonam trāpot pa kreiso vārtu stabu. Jau kompensācijas laikā no labas pozīcijas soda laukumā garām vārtu kreisajam stūrim sita Lukass Moreira.

atjaunots: 2024.g 16.aprīlī | Tukuma Balss (x207)