2024.gada 15.maijs
Airita, Arita, Sofija, Taiga
19.64'C
vējš: 1.81m/s

Markuss Sieradzkis gūst vārtus un palīdz U18 Latvijas hokeja izlasei uzveikt Slovākiju

Markuss Sieradzkis | Foto: IIHF

Latvijas hokeja izlase šodien U18 vecuma grupas pasaules čempionāta spēlē ar 5:3 uzvarēja Slovākijas vienaudžus. Latvijas labā vienus vārtus guva un atdeva divas rezultatīvas piespēles 17 gadus vecais tukumnieks Markuss Sieradzskis, kas laukumā pavadīja 11 minūtes un 35 sekundes un nopelnīja pozitīvu lietderību +2.

Spēles ievadā pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm Latviju vadībā izvirzīja ikdienā Zviedrijas U18 čempionātā spēlējošais Moras komandas pārstāvis Sieradzkis, taču pēc mazāk kā minūtes slovāki panāca neizšķirtu.

Pirmās trešdaļas turpinājumā vienu vārtu pārsvaru Latvijai atjaunoja Maksims Haritoncevs, bet vairākumā pretinieku vārtsargu no tuvas distances pārspēja Olivers Mūrnieks.

Otrajā periodā Slovākija izlīdzināja rezultātu, taču nepilnu minūti pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem Latvijas hokejisti vairākumā guva vārtus, precīzam esot Antonam Macijevskim, un atguva vadību.

Noslēdzošās trešdaļas vidū Latvija tika pie piecu minūšu vairākuma, kas tomēr netika izmantots, taču neilgi pēc tā beigām 5:3 panāca Dmitrijs Diļevka.

Turnīra turpinājumā svētdien Latvija A apakšgrupā tiksies ar ASV, bet pirmdien spēkosies ar Norvēģiju. B apakšgrupā spēkus mēro Zviedrija, Čehija, Kanāda, Kazahstāna un Šveice.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles notiks 2. maijā, pusfināls – 4. maijā, bet medaļu ieguvēji tiks noskaidroti 5. maijā.

atjaunots: 2024.g 26.aprīlī | Tukuma Balss (x63)