Mirta, Ziedīte
3.64'C
vējš: 2.53m/s

tukumametals

FK “Tukums 2000” uzveic Rēzeknes futbolistus un teorētiski nodrošina sev līgas čempiona titulu

Šodien savu kārtējo Komanda.lv 1. līgas futbola čempionāta spēli aizvadīja FK “Tukums 2000/TSS” futbolisti, kuri  Tukuma pilsētas stadionā ar rezultātu 5:0 uzveica “Rēzeknes FA/BJSS” komandu.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm tukumnieki viesiem lika noprast, ka ir noskaņoti tikai un vienīgi uz uzvaru un rezultātu atklāja jau spēles divdesmitajā minūtē. Vēlāk mājinieku labā vārtus guva Šuma Namagatsu un Atis Ozols, pirmo puslaiku noslēdzot ar 3:0.

Otrajā puslaikā spēles raksturs īpaši nemainījās, tukumnieki uzbruka daudz vairāk, bet smagajā un pielijušajā laukumā savu pārsvaru realizēt bija diezgan grūti. Pēc viena no mājinieku uzbrukumiem ar rezultavitāti izcēlās Terenss Muimba, kurš vēlāk savā kontā ierakstīja vēl vienus vārtus . Pēc fināla svilpes rezultāts uz tablo bija 5:0 FK “Tukums 2000” labā, kuri pateicoties šai uzvarai, turnīra kopvērtējuma tabulā pārsvaru pār tuvāko sekotāju izaudzējusi līdz 15 punktiem.

Nākamajā kārtā tukumniekiem līderu divcīņā Smiltenē pietiks ar neizšķirtu, lai nodrošinātu 1. līgas čempiones titulu un tiesības nākamajā sezonā spēlēt Latvijas virslīgā.

“Paldies čaļiem par šīsdienas spēli, izgājām laukumā pilnā nopietnībā, parādījām savu klasi pret komandu kas nebūt nav tik vāja. Viesu komandā ir konsolidēta pieredze un meistarīga jaunība, kas šo komandu padara ļoti konkurētspējīgu, tāpēc apsveicu visus sanākušos ar skaistu uzvaru, un komandas vārdā saku lielu paldies visiem skatītājiem, kas ieradās šodien stadionā. Ļoti ceru, ka arī nākamajā spēlē Smiltenē, tukumnieku līdzjutēji brauks līdzi atbalstīt savu komandu, jo iespējams, tā būs vēsturiska spēle, kurā mēs izcīnīsim tiesības nākamajā sezonā spēlēt Virslīgā,” pēc uzvaras pār Rēzeknes komandu izteicās FK “Tukums 2000” galvenais treneris Jurģis Kalns.

Jānis Jēkabsons Grobiņa 12

atjaunots: 2019.g 29.septembrī | Marta Saulīte (x1377)
Novados, Tukums, Sports

Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"