2024.gada 19.aprīlis
Fanija, Vēsma
0.64'C
vējš: 2.58m/s

Tukumniece Karīna Helmane-Soročenkova Frankfurtē maratona distancē finišē astoņpadsmitā

informatīvs foto: la.lv

Latvijas garo distanču skrējēja tukumniece Karīna Helmane - Soročenkova svētdien Frankfurtes maratonā Vācijā distanci veica divās stundās 36 minūtēs un 20 sekundēs un izcīnīja 18.vietu, kļūstot par otru Latvijas ātrāko maratona skrējēju aiz Jeļenas Prokopčukas.

Viņa par astoņām minūtēm un 45 sekundēm laboja savu personīgo rekordu un Latvijas ātrāko maratonskrējēju sarakstā no septītās vietas pacēlās uz otro.

Latvijas rekordiste Prokopčuka 2005. gadā prestižo distanci veica divās stundās 22 minūtēs un 56 sekundēs, bet trešo vietu sarakstā ar divām stundām 37 minūtēm un 29 sekundēm tagad ieņem Ilona Marhele.

Ar jaunu Frankfurtes maratona rekordu pirmā finišēja kenijiete Valarija Aijabeija, kura distanci veica divās stundās 19 minūtēs un desmit sekundēs, otrā palika etiopiete Megerta Kebede (2:21:10), bet trešo vietu izcīnīja cita etiopiete Meskerema Vondimagegna (2:22:11).

Jāpiezīmē, ka Vācijas vecākā maratona pilsēta ik gadu pulcē vairāk kā 10 000 skrējēju no tuvējām un tālākām valstīm.

atjaunots: 2019.g 27.oktobrī | Anita Bajāre (x1406)
Novados, Tukums, Sports

Margita Kanopka kļūst par Lietuvas čempioni parašaušanā
2024.g 16.aprīlī | Tukuma Balss (x11)
Tukuma novadā paredzēts "Tet Rally Latvia" īsākais un garākais ātrumposms
aizvakar | Tukuma Balss (x69)
Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā