Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 15.jūnijs
Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna
19.64'C
vējš: 4.48m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

No 3.jūnija tiks atjaunoti visi veselības aprūpes pakalpojumi


No 3.jūnija tiks atjaunoti visi veselības aprūpes pakalpojumi
Foto: drb.pl

 

No 29.maija tiks paplašināti dienas stacionārā sniegtie plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, taču no 3.jūnija pilnībā tiks atjaunota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana, kas tika ierobežota Covid-19 pandēmijas dēļ.


Lai sniegtu medicīnas pakalpojumus, tāpat kā līdz šim būs jānodrošina stingri piesardzības pasākumi, kā to paredz veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) izdots rīkojums. Tām būs jānodrošina atsevišķa pacientu plūsma, jāierobežo pacientu skaitu, kas vienlaicīgi uzturas ārstniecības iestādes telpās, un jānosaka precīzu ierašanās laiku veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai, turklāt gan mediķiem, gan pacientiem ir jānodrošina individuālie aizsardzības līdzekļi un pēc katras vizītes ārstniecības iestādēm ir jāveic dezinfekcijas pasākumi. 

 

Ārstniecības iestādēm arī iespēju robežās sākotnēji jānodrošina veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu tiem, kuriem iepriekš pieraksts tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ. Pacienti tiek aicināti būt saprotošiem, ņemot vērā, ka ārstniecības iestādēm nepieciešams sagatavoties, lai spētu pakalpojumu sniegšanu nodrošināt pilnā apmērā, ievērojot visas drošības prasības.

 

Precīzāku informāciju par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem var saņemt sazinoties ar Nacionālo veselības dienestu pa tālruni 80001234 vai meklējot interneta vietnē www.rindapiearsta.lv.

 

Gadījumos, ja ārstniecības personas vai ārstniecības iestādes nesniedz minētos pakalpojumus, jāvēršas ar sūdzību Veselības inspekcijā. Sūdzības var iesniegt elektroniski sūtot e-pastu uz vi@vi.gov.lv vai sazinoties pa telefona numuru - 67507993.

 

Resurss: diena.lv
atjaunots: 2020.g 22.maijā | Tukumabalss.lv (x348)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies