Gundars, Knuts, Kurts
23'C
vējš: 4.1m/s

tukumametals

Autosportists Sproģis Latvijas rallijkrosa posmā Biržos paliek uzreiz aiz goda pjedestāla

Svētdien, 26. jūlijā, Biržos, Baronu trasē, norisinājās Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms, kurā Xtreme bagiju klasē uzreiz aiz goda pjedestāla palika Tukuma autosportists Viesturs Sproģis, izcīnot 4. vietu.

Xtreme klasē no pārdesmit dalībniekiem Biržiem bija pieteikti tikai pieci, taču cīņas bija ne mazāk interesantas. Pirmo vietu izcīnīja slavenais Reinis Nitišs, otrajā vietā atstājot bijušo motokrosa Latvijas izlases braucēju Ronaldu Baldiņu, bet trešais palika Māris Breicis, apspēlējot tukumnieku Viesturu Sproģi, kurš līdz šim ar B600/Xtreme bagiju bija startējis tikai autokrosa režīmā.

Jānorāda, ka Viesturs Sproģis ir Tukuma puses slavenās autosportistes Lienes Sproģes jaunākais brālis.

atjaunots: 2020.g 31.jūlijā | tukumabalss.lv (x379)