Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 23.jūnijs
Līga
17.64'C
vējš: 2.92m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Jaunie volejbolisti Liepiņš un Gūtmanis atkal uzaicināti uz Latvijas U17 izlases treniņnometni


Jaunie volejbolisti Liepiņš un Gūtmanis atkal uzaicināti uz Latvijas U17 izlases treniņnometni
Foto: Volejbols.lv

 

Gatavošanās posmu Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas otrajai kārtai U17 vecuma grupā, kura paredzēta maija sākumā, bet norises vieta vēl nav zināma, šonedēļ Daugavpilī aizvada Latvijas junioru izlase, kuras rindās iekļauti Engures novadā dzīvojošie Tukuma sporta skolas audzēkņi Krišs Liepiņš un Ernests Gūtmanis.


Kamēr U-17 vienības galvenais treneris Mārcis Obrumans aizņemts Latvijas čempionāta finālcīņās, treniņu procesu šonedēļ vadīs viņa palīgi izlasē – Ģirts Mārtiņsons un Boriss Kolčins. Viņu rīcībā ir 16 jaunie volejbolisti.

No iepriekšējā sastāva šoreiz izlasē nebūs Gabriēla Kokina, kurš no šīs sapulcēšanās treneriem atprasījās. Toties būs divi puiši, kuri nebija iepriekšējā modelī, – Kārlis Jaundžeikars un Matīss Šalkovskis. Tāpat ierindā būs viens no potenciālajiem pamatsastāva spēlētājiem, bez kura savainojuma dēļ bija jāiztiek kvalifikācijas sacensību pirmajā posmā Gruzijā, Kristians Fokerots.

 

“Šajā treniņnometnē Daugavpils BJSS sporta zālē vairāk strādāsim ar individuālo tehniku un spēles taktisko zīmējumu, taču neaizmirsīsim arī par fizisko sagatavotību. Iespējams, aizvadīsim kādu pārbaudes spēli ar vietējiem volejbolistiem,” darāmo ieskicē treneris Ģirts Mārtiņsons.


Eiropas meistarsacīkšu atlases cikla pirmajā posmā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāta ietvaros latvieši Tbilisi, Gruzijā deviņu komandu konkurencē izcīnīja piekto vietu. Uz šo čempionātu Latvijas izlases sastāvā devās ķesterciemnieks Krišs Liepiņš

 

“Mūsu izpildījumā Gruzijā bija atsevišķi uzplaiksnījumi, bet uzvar tas, kurš tā var aizvadīt visu spēli,” par marta vidū notikušo kvalifikāciju saka Mārtiņsons. “Bija mums atsevišķas labas epizodes, bija arī sliktas, kas vairāk saistītas ar psiholoģisko sagatavotību. Kā uztraukums izpaudās spēļu prakses trūkums. Tā ir viena no lietām, pie kā individuāli jāstrādā, lai tiktu pāri spriedzei, kas izpaudās ne tikai maču sākumā, bet katrā setā. Tas liedza pacīnīties varbūt pat par uzvaru mačā ar poļiem un krieviem.”

 

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrā posma sacensības plānotas no 6. līdz 9. maijam. Vieta un pretinieki vēl nav zināmi. Finālturnīrs plānots jūlija vidū Albānijā.

Resurss: volejbols.lvatjaunots: 2021.g 31.martā | tukumabalss.lv (x558)
Novados, Tukums, Engure, Sports, Volejbols

Tukuma novadā testētajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām
Tukuma novadā testētajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām
šodien | Tukuma Balss (x72)
Balinska "Panthers" zaudē trešo spēli pēc kārtas – Stenlija kausa finālā būs saldais ēdiens
Balinska "Panthers" zaudē trešo spēli pēc kārtas – Stenlija kausa finālā būs saldais ēdiens
vakar | Tukuma Balss (x74)
Līgo svētku pasākumi Tukuma novadā
Līgo svētku pasākumi Tukuma novadā
2024.g 19.jūnijā | Tukuma Balss (x100)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies