Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 22.septembris
Maigurs, Mārica, Māris
9.74'C
vējš: 3.17m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

“Lidl” izsludina vairākus simtus jaunu vakanču visā Latvijā. Jaunas vakances arī Tukumā.


“Lidl” izsludina vairākus simtus jaunu vakanču visā Latvijā. Jaunas vakances arī Tukumā.

 

Turpinot attīstīties, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” piedāvā vairākus simtus jaunu vakanču visā Latvijā. Labi apmaksātās vakances tiek piedāvātas arī Tukumā. Darbam “Lidl” iespējams pieteikties mājaslapā www.nacuzlidl.lv.


Veikalu darbinieku vakances topošajos “Lidl” veikalos tiek piedāvātas, lai paplašinātu esošās darbinieku komandas.

 

“Ir patiess prieks, ka esam atzīti par vienu no top iekārojamākajiem darba devējiem Latvijā. Mēs turpinām attīstīties un piedāvājam simtiem jaunu vakanču daudzās Latvijas pilsētās, tai skaitā - Tukumā. Tuvākajos mēnešos mēs savā komandā uzņemsim simtiem jaunu kolēģu!” norāda “Lidl Latvija” personāla departamenta vadītāja Anželika Razgale.

 

Gatavojoties savu veikalu atvēršanai Latvijā, “Lidl” jau pērn radīja vairāk nekā 1000 jaunas darba vietas. Šie darbinieki pašlaik turpina pilnībā apmaksātas apmācības, lai brīdī, kad valstī uzlabosies epidemioloģiskā situācija, varētu apkalpot veikalu klientus pēc augstākajiem standartiem.

 

““Lidl” vienmēr ir izcēlies ar savu padziļināto apmācību programmu, kuru vada pieredzējuši vadītāji. Visi mūsu darbinieki jau apmācību laikā saņem pilnu atalgojumu, un veselības apdrošināšanu pēc trīs nostrādātiem mēnešiem, ko mūsu esošie kolēģi augstu novērtē,” turpina A. Razgale.


Uzņēmums interesentiem piedāvā pilna un nepilna darba laika, kā arī noteikta termiņa darba līguma iespējas, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko darba laika apjomu. “Lidl” piedāvātais atalgojums ir augstāks par vidēji nozarē piedāvāto, kā arī maksāts tiek par katru nostrādāto minūti. “Lidl Latvija” katram darbiniekam garantē veselības apdrošināšanas polisi pēc trīs mēnešu pārbaudes laika beigām. Strādāt gribošajiem nav nepieciešama pieredze mazumtirdzniecībā, jo uzņēmums nodrošina pilnībā apmaksātas apmācības.

 

Kā jau ziņots, “Lidl Latvija” pēdējos gados ir bijis viens no lielākajiem vācu kapitāla investoriem Latvijā. Pašlaik uzņēmums fokusējas uz sava veikalu tīkla izveidi un darbinieku apmācību visā Latvijā. Līdz ar veikalu atvēršanu, “Lidl Latvija” vietējiem patērētājiem piedāvās augstas kvalitātes produktus par iespējami zemākajām cenām.

 

Par “Lidl”

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. “Schwarz Group” apgrozījums 2019. finanšu gadā sasniedza 113,3 miljardus eiro. Pašlaik “Lidl” strādā vairāk nekā 310 000 darbinieku 32 pasaules valstīs. “Lidl” ir vairāk nekā 11 200 veikali un 200 loģistikas centri 29 valstīs. Saviem klientiem “Lidl” piedāvā augstākās kvalitātes produktus par zemākajām cenām.

 

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd uzņēmums fokusējas uz sava veikalu tīkla būvniecību Latvijā. Vairāk: Lidl.lv un LinkedIn.

 

Informāciju sagatavoja:

Ingars Rudzītisatjaunots: 2021.g 15.jūnijā | Tukuma Balss (x1893)
Novados, Tukums

Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
šodien | Tukuma Balss (x35)
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
šodien | Tukuma Balss (x82)
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
šodien | Tukuma Balss (x46)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 21.augusta līdz 7.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
“Darbs un darbarīks” Tukuma muzeja mākslas krājuma izstāde
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies