Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 15.jūlijs
Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
10'C
vējš: 0.46m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ipd_740x140_85333.gif

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Saeimas deputāts, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs apmeklē Tukumu


Saeimas deputāts, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs apmeklē Tukumu

Ceturtdien, 11.jūlijā Tukumā pēc Domes priekšsēdētāja vietnieka Agra Zvaigzneskalna iniciatīvas Tukumā viesojās Saeimas deputāts Jānis Vitenbergs (KPV.LV). Jānis Vitenbergs ir Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs un vienlaicīgi arī Tukumnieks - Zentennieks.

 

Vizītes mērķis bijis Saeimas vasaras sesijas pārtraukuma laikā apciemot arī sava novada uzņēmējus un iepazīties ar aktualitātēm Tukluma novadā kā arī meklēt iespējas risināt dažādus novadam būtiskus saimnieciskus jautājumus. Domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns, domes deputāts Jānis Eisaks un Saeimas deputāts Jānis Vitenbergs jau 10.jūlija pēcpusdienā apciemoja vīna darītavu Slampes pagastā kur sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru, Tukuma uzņēmēju klubu un Ādažu uzņēmēju klubu bija tikšanās uzņēmumā "Abavas dārzi". Latvijas lielākās uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību un Tukuma uzņēmēju klubu organizēja uzņēmēju saietu, kura ietvaros notika LTRK Kurzemes padomes sēde un Kurzemes Biznesa kluba pasākums. To apmeklēja vairāk nekā 45 reģiona uzņēmēji un nozaru eksperti, diskutējot par dažādām aktualitātēm un biznesa attīstību.

abavasvini_115025.jpg

Savukārt nākamajā dienā Jānis Vitenbergs viesojās Tukuma novada Domē, kur kopā ar Domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Zvaigzneskalnu, domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu, otro vietnieku Arvīdu Driķi, domes deputātu Jāni Eisaku un uzņēmējdarbības speciālistu Artūru Doveiku pārrunāja dažādas svarīgas aktualitātes. Izskatīto jautājumu klāsts bija plašs – tika skatīti gan Tukuma, gan valsts mēroga jautājumi. Sarunā apsprieda tematus par gaidāmo novadu reformu, infrastruktūru lauku teritorijās, cilvēkresursiem, ģimenes ārstu trūkumu, kultūrvēstures mantojuma nozīmi, lauksaimniecības attīstību, atkritumu apsaimniekošanu pašvaldībās, uzņēmēju un pašvaldības attiecības, kā arī par dažādiem pašlaik īstenotiem projektiem Tukuma novadā.

Pēc sarunas Jānis Vitenbergs ar Tukuma novada Domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Zvaigzneskalnu devās vizītē uz Tukuma uzņēmumiem - SIA "Lindstrom Prodem", SIA "Lestene" un SIA "Wooden Windows Factory".

ASD1_115040.jpgasd_115031.jpgFoto: no kreisās Agris Zvaigzneskalns, SIA Lestene vadītājs Egīls Seņkāns, Saeimas deputāts Jānis Vitenbergsatjaunots: 2019.g 12.jūlijā | Anita Bajāre (x771)
Novados, Engure, Jaunpils, Kandava

Jaunās vieglatlētes Marta Anna Putene un Alise Ciemiņa izcīna uzvaras sacensībās Ogrē
Jaunās vieglatlētes Marta Anna Putene un Alise Ciemiņa izcīna uzvaras sacensībās Ogrē
aizvakar | tukumabalss.lv (x133)
Markuss Kokins uzvar MX Nacionālā kausa 3. posmā; Šneiders iegūst sudrabu
Markuss Kokins uzvar MX Nacionālā kausa 3. posmā; Šneiders iegūst sudrabu
aizvakar | tukumabalss.lv (x148)
Tukumā un Kandavā notiks jaunizveidotās profesionālās 3x3 basketbola līgas posmi
Tukumā un Kandavā notiks jaunizveidotās profesionālās 3x3 basketbola līgas posmi
aizvakar | tukumabalss.lv (x59)
    Pasākumi
31.jūlijā 23:00 Pasākumi, Kandavā, Estrādē Ozolāji
Muzikālā vasaras nakts performance "ZIEDU DUETS"
    Aktuāli
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
no 16.maija līdz 8.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
IZSTĀDE: “Saules pusē. Leonīda Āriņa un Alekseja Naumova glezniecība”
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies