Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 31.maijs
Alīda, Jūsma
5.64'C
vējš: 2.65m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Kandavas kultūras namā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Broka-Meļķe


Kandavas kultūras namā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Broka-Meļķe
Foto: kandava.lv

Kandavas kultūras namā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Broka-Meļķe, kura absolvējusi Latvijas Universitāti, saņemot Maģistra grādu vadības zinībās.


Kristīne Broka - Meļķe kultūras dzīvē pazīstama jau no bērnības kā dziedātāja. Viņas līdzšinējā darba pieredze ir bijusi saistīta ar dažāda veida vadības darbu. Kristīne strādājusi par Talsu rajona jaunatnes darba vadītāju, Talsu tautas nama direktori, par divu privāto SIA uzņēmumu vadītāju, vokālās studijas vadītāju, skolotāju un biedrības vadītāju, kas nodarbojas ar pasākumu, dažādu kultūras projektu organizēšanu un vadīšanu gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

 

Ilgstoši strādājot dažādu vadošo darbu, Kristīne apguvusi visas nepieciešamās iemaņas un pārliecību par savām spējām darbu veikt profesionāli un nebaidīties to uzņemties. Kristīne ir kultūras cilvēks, kas nevar iztikt bez radošuma, kurai piemīt augsta atbildības sajūta un precizitāte. Viņa atzīst, ka ir  komunikabla, atsaucīga, ātri apgūstu visu jauno un spēju pielāgoties jauniem apstākļiem un strādāt komandā.

 

Pirms pieciem gadiem Kristīne aizsāka Kandavā rīkot Latvijas mēroga vokālistu konkursu „Gaismas dziesmas Kandavā”, kas nu jau kļuvis par starptautisku. Kandavas kultūras namā Kristīne saskata savu profesionālo zināšanu realizāciju. Viņa ir  mērķtiecīga un pārliecināta, ka spēs dot savu ieguldījumu Kandavas kultūras dzīves pilnveidē un attīstībā.

 

Resurss: kandava.lv



atjaunots: 2022.g 05.janvārī | Tukuma Balss (x266)






    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies