Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 04.marts
Alise, Auce
-1.36'C
vējš: 2.22m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

18. novembrī tiks pasniegti Tukuma novada pašvaldības apbalvojumi


18. novembrī tiks pasniegti Tukuma novada pašvaldības apbalvojumi
Foto: Tukuma novada pašvaldība

Kā katru gadu, tuvojoties valsts svētkiem, Tukuma novada pašvaldība izsaka pateicību novadniekiem, piešķirot apbalvojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras ieguldījušas nesavtīgu darbu novada labā un vairojušas novadnieku pašapziņu un lepnumu par Tukuma novada pagastiem un pilsētu, kā arī sekmējušas novada popularizēšanu.

Šogad tiks piešķirts 1 apbalvojums “Tukuma novada Goda pilsonis”, 8 apbalvojumi “Tukuma novada Atzinības raksts”, 16 apbalvojumi “Tukuma novada Cildinājuma balva”, kā arī 14 apbalvojumi “Tukuma novada Pateicība”.

Apbalvojumu “Tukuma novada Goda pilsonis” saņems:

 
Agrita Ozola – Tukuma muzeja direktore – par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, saglabājot un popularizējot kultūrvēsturisko mantojumu, kas nesuši Tukuma novada vārdu valstī un pasaulē.


Apbalvojumu “Tukuma novada Atzinības raksts” saņems:


Ulvis Noviks – biedrības “Tavi draugi” valdes loceklis – par nesavtīgu un brīvprātīgu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem un karaspēkam, priekšlikumiem robežsardzes sakārtošanā, palīdzību trūcīgām un mazaizsargātām grupām, kā arī atbalstu kultūras un sporta pasākumu rīkošanā.


Intars Pavlovičs – brīvprātīgais – par nesavtīgu un pašaizliedzīgu palīdzības sniegšanu Ukrainai un Ukrainas iedzīvotājiem.


Ilzei Spuriņa – ārste/pediatre – par būtiskiem nopelniem Tukuma novada attīstībā veselības aizsardzībā, pašaizliedzīgu, ilggadēju un profesionālu darbu bērnu un jauniešu veselības aprūpē.


Simona Grundule un Vilnis Grundulis – dzīvnieku patversmes IK “Čivava” īpašnieki – par būtiskiem nopelniem veselības aizsardzībā, dzīvnieku labturībā, brīvprātīgajā un sabiedriskajā darbā.


Laila Dembovska – brīvprātīgā – par nesavtīgu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem un visiem nelaimē nonākušajiem iedzīvotājiem, krīzes situāciju risināšanā, par radīto iespēju saņemt nepieciešamās mantas, pārtiku vai emocionālu atbalstu.


Gints Dandzbergs, Marts Dandzbergs, Pauls Dandzbergs – brīvprātīgie – par nesavtīgu palīdzību Latvijas iedzīvotājiem, sociāli neaizsargātām grupām un Ukrainas civiliedzīvotājiem, sniedzot patvērumu un atbalstu no kara šausmām cietušajiem.


Māris Cietvīrs – SIA “EM Constructions” valdes loceklis – par aktīvu iesaistīšanos Cēres pagasta konsultatīvās padomes darbā, finansiālu atbalstu Cēres sporta halles atjaunošanā, par jauniešu motivēšanu atgriezties uz dzīvi laukos un uz saturīgu brīvā laika pavadīšanu.


Dagmāra un Raivo Altenburgi – Jaunpils kafejnīcas “Līvas” īpašnieki – par atbalstu mazaizsargātām iedzīvotāju grupām, Ukrainas civiliedzīvotājiem un pagasta sakoptības un labiekārtošanas veicināšanu.


Apbalvojumu “Tukuma novada Cildinājuma balva” saņems:


Mārcis Gulbis – ilggadējs ceļu būvnieks–inženieris, būvuzraugs – par profesionalitāti, godaprātu, sabiedriski aktīvu darbu un ieguldījumu Smārdes pagasta labiekārtošanā.


Toms Priedols un Matīss Priedols – Lapmežciema boksa kluba “Ciems” pārstāvji – par sporta popularizēšanu, infrastruktūras sakārtošanu un jauniešu motivēšanu saturīgai brīvā laika pavadīšanai.


Inga Kuple – skolotāja, Skautu un gaidu vienības vadītāja, Latvijas Gaidu priekšniece – par jauniešu motivēšanu līdzdarboties valsts aizsardzībā un patriotisko audzināšanu.


Dace Apine – par ieguldījumu četru māsu izaudzināšanā, brīvprātīgo darbu Irlavas pagastā un ilggadējo darbu Irlavas skolā.


Ramona Liepiņa-Krauja – Zemītes sākumskolas direktore – par sabiedriski aktīvu darbu, jaunu tradīciju ieiešanu pagasta un skolas dzīvē, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību, kopīgi veidojot lauku vidi, un dzīvesgudrības izzināšanu.


Daiga Šmitenberga – SIA “Jaunmoku pils” muzeja darba vadītāja un kultūras veicināšanas biedrības “ALEJA” vadītāja – par ilggadēju darbu kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanā, popularizēšanā un sabiedrības izglītošanā.


Inita Britāne – Džūkstes pagasta bibliotekāre, rokdarbniece – par sabiedriskās dzīves veidošanu un labdarību.


Ineta Lazdiņa – Slampes ģimenes ārsta palīdze – par atbildīgu un profesionālu darbu, godprātību, pozitīvu attieksmi un labvēlību.


Lidija Rautsepa – Lestenes Feldšeru/Vecmāšu punkta vadītāja – par ilggadēju un profesionālu darbu, augstu pienākuma apziņu un iejūtību.


Toms Strēlis un Edijs Gulbis – brīvprātīgie – par iniciatīvu un brīvprātīgu darbu Engures pagasta popularizēšanā, iedzīvotāju informēšanā un tīmekļa vietnes www.engure.lv izveidē.


Daina Batņa – Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas ilggadēja bibliotekāre – par ieguldījumu mācību procesa nodrošināšanā.


Aina Aperčoje un Konstantīns Aperčojs – par kultūrvides brīvprātīgu bagātināšanu un cittautiešu integrēšanu sabiedrībā, novada pozitīva tēla veidošanu un starptautisko sadarbību, ilggadēji vadot cittautiešu biedrību “Varavīksne”.


Nataļja Peiraga – Tukuma novada invalīdu sporta kluba vadītāja – par nesavtīgu darbu un atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, motivējot saturīgai un veselīgai brīvā laika pavadīšanai.


Nadežda Tihonova – ārsta palīdze Smārdes doktorātā – par pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, iejūtību un atsaucību.


Mārīte Knisle un Modris Aumalis – Jaunpils pils gidi, mūku pāris – par novada tēla veidošanu un Jaunpils vārda popularizēšanu valsts un starptautiskā mērogā.


Olga Markijanoviča – Jaunpils pils viesmīle – par augstu profesionalitāti, ieguldījumu novada tēla veidošanā un Jaunpils vārda popularizēšanu valsts un starptautiskā mērogā.


Apbalvojumu “Tukuma novada Pateicība” saņems:


Ruta Rance – senioru biedrības “Sarma” vadītājas vietniece – par aktīvu sabiedrisko darbu Smārdes pagasta sabiedriskajā dzīvē.


Aivars Rožinskis – Cēres pamatskolas sporta skolotājs – par apzinīgu un radošu pedagoģisko darbu, sporta un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, bērnu motivēšanu Cēres pagastā un Tukuma novadā.
Diāna Birzniece – SIA “Jaunmoku pils” izpilddirektore – par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu, sabiedriski aktīvu darbu un muzeja kompleksa tēla stiprināšanu meža nozarē, novadā un valstī.


Sanita Zībiņa – Tukuma novada pašvaldības Finanšu nodaļas ekonomiste – par augstu profesionalitāti, ieinteresētību rezultātu sasniegšanā, darbu ārpus darbalaika, izpalīdzību un sapratni.


Raimonda Ertnere un Armands Sproģis – par atbildīgu un nesavtīgu rīcību T. Zaļkalna darinātā Aspazijas krūšutēla saglabāšanā un paglābšanā no iznīcības.


Valdis Griķis – Džūkstes lauksaimniecības kooperatīvās sabiedrības “Justs” vadītājs – par atbalstu svētku pasākumos un uzņēmību lauksaimniecības attīstībā.


Līga Visocka – par nesavtīgu ieguldījumu un palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem, sniedzot bēgļiem bezmaksas friziera pakalpojumus Engures pagastā.


Sandis Čilipāns – Smārdes pagasta sporta un atpūtas pasākumu organizators – par veselīga dzīvesveida veicināšanu un pašaizliedzību pasākumu rīkošanā.


Inita Šteinberga – māksliniecei – par radošu darbību un iesaistīšanos Smārdes pagasta sabiedriskajā dzīvē.


Kitija Belova un Kristaps Rorbahs – Smārdes pagasta jaunie zemnieki – par aktīvu sabiedrisko darbu, lauksaimniecības popularizēšanu, rīkojot izzinošas ekskursijas saimniecībā un atbalstu pagasta svētkos.
Aija Freidenfelde – Jātnieku sporta kluba “Lejnieki” dibinātāja un trenere – par aizrautību un ieguldījumu jauno jātnieku apmācībā un individuālu pieeju katram bērnam.


Inese Štelbauma – PII “Pasaciņa” skolotāja – par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā.
Aija Priede – PII “Pasaciņa” skolotāja – par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā.
Jolanta Sprūdža – brīvprātīgā – par darbu, adot un ziedojot zeķītes Tukuma novadā deklarētajiem jaundzimušajiem.


Apbalvojumu piešķiršana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienas svinīgajā sarīkojumā 18. novembrī plkst. 19.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā. Aicinām sveicējus izņemt ielūgumus Tukuma pilsētas Kultūras namā. Informējam, ka ielūgumu skaits ir ierobežots.

 

Resurss: Tukuma novada pašvaldība

Kā katru gadu, tuvojoties valsts svētkiem, Tukuma novada pašvaldība izsaka pateicību novadniekiem, piešķirot apbalvojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras ieguldījušas nesavtīgu darbu novada labā un vairojušas novadnieku pašapziņu un lepnumu par Tukuma novada pagastiem un pilsētu, kā arī sekmējušas novada popularizēšanu. 

Šogad tiks piešķirts 1 apbalvojums “Tukuma novada Goda pilsonis”, 8 apbalvojumi “Tukuma novada Atzinības raksts”, 16 apbalvojumi “Tukuma novada Cildinājuma balva”, kā arī 14 apbalvojumi “Tukuma novada Pateicība”.

Apbalvojumu “Tukuma novada Goda pilsonis” saņems:

 • Agrita Ozola – Tukuma muzeja direktore – par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, saglabājot un popularizējot kultūrvēsturisko mantojumu, kas nesuši Tukuma novada vārdu valstī un pasaulē.

Apbalvojumu “Tukuma novada Atzinības raksts” saņems:

 • Ulvis Noviks  biedrības “Tavi draugi” valdes loceklis – par nesavtīgu un brīvprātīgu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem un karaspēkam, priekšlikumiem robežsardzes sakārtošanā, palīdzību trūcīgām un mazaizsargātām grupām, kā arī atbalstu kultūras un sporta pasākumu rīkošanā.
 • Intars Pavlovičs – brīvprātīgais – par nesavtīgu un pašaizliedzīgu palīdzības sniegšanu Ukrainai un Ukrainas iedzīvotājiem.
 • Ilzei Spuriņa – ārste/pediatre – par būtiskiem nopelniem Tukuma novada attīstībā veselības aizsardzībā, pašaizliedzīgu, ilggadēju un profesionālu darbu bērnu un jauniešu veselības aprūpē.
 • Simona Grundule un Vilnis Grundulis – dzīvnieku patversmes IK “Čivava” īpašnieki – par būtiskiem nopelniem veselības aizsardzībā, dzīvnieku labturībā, brīvprātīgajā un sabiedriskajā darbā.
 • Laila Dembovska – brīvprātīgā – par nesavtīgu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem un visiem nelaimē nonākušajiem iedzīvotājiem, krīzes situāciju risināšanā, par radīto iespēju saņemt nepieciešamās mantas, pārtiku vai emocionālu atbalstu.
 • Gints Dandzbergs, Marts Dandzbergs, Pauls Dandzbergs – brīvprātīgie – par nesavtīgu palīdzību Latvijas iedzīvotājiem, sociāli neaizsargātām grupām un Ukrainas civiliedzīvotājiem, sniedzot patvērumu un atbalstu no kara šausmām cietušajiem.
 • Māris Cietvīrs – SIA “EM Constructions” valdes loceklis – par aktīvu iesaistīšanos Cēres pagasta konsultatīvās padomes darbā, finansiālu atbalstu Cēres sporta halles atjaunošanā, par jauniešu motivēšanu atgriezties uz dzīvi laukos un uz saturīgu brīvā laika pavadīšanu.
 • Dagmāra un Raivo Altenburgi  Jaunpils kafejnīcas “Līvas” īpašnieki – par atbalstu mazaizsargātām iedzīvotāju grupām, Ukrainas civiliedzīvotājiem un pagasta sakoptības un labiekārtošanas veicināšanu.

Apbalvojumu “Tukuma novada Cildinājuma balva” saņems:

 • Mārcis Gulbis – ilggadējs ceļu būvnieks–inženieris, būvuzraugs – par profesionalitāti, godaprātu, sabiedriski aktīvu darbu un ieguldījumu Smārdes pagasta labiekārtošanā.
 • Toms Priedols un Matīss Priedols – Lapmežciema boksa kluba “Ciems” pārstāvji – par sporta popularizēšanu, infrastruktūras sakārtošanu un jauniešu motivēšanu saturīgai brīvā laika pavadīšanai.
 • Inga Kuple  skolotāja, Skautu un gaidu vienības vadītāja, Latvijas Gaidu priekšniece – par jauniešu motivēšanu līdzdarboties valsts aizsardzībā un patriotisko audzināšanu.
 • Dace Apine – par ieguldījumu četru māsu izaudzināšanā, brīvprātīgo darbu Irlavas pagastā un ilggadējo darbu Irlavas skolā.
 • Ramona Liepiņa-Krauja  Zemītes sākumskolas direktore – par sabiedriski aktīvu darbu, jaunu tradīciju ieiešanu pagasta un skolas dzīvē, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību, kopīgi veidojot lauku vidi, un dzīvesgudrības izzināšanu.
 • Daiga Šmitenberga  SIA “Jaunmoku pils” muzeja darba vadītāja un kultūras veicināšanas biedrības “ALEJA” vadītāja – par ilggadēju darbu kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanā, popularizēšanā un sabiedrības izglītošanā.
 • Inita Britāne  Džūkstes pagasta bibliotekāre, rokdarbniece – par sabiedriskās dzīves veidošanu un labdarību.
 • Ineta Lazdiņa – Slampes ģimenes ārsta palīdze – par atbildīgu un profesionālu darbu, godprātību, pozitīvu attieksmi un labvēlību.
 • Lidija Rautsepa  Lestenes Feldšeru/Vecmāšu punkta vadītāja – par ilggadēju un profesionālu darbu, augstu pienākuma apziņu un iejūtību.
 • Toms Strēlis un Edijs Gulbis  brīvprātīgie – par iniciatīvu un brīvprātīgu darbu Engures pagasta popularizēšanā, iedzīvotāju informēšanā un tīmekļa vietnes www.engure.lv izveidē.
 • Daina Batņa – Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas ilggadēja bibliotekāre – par ieguldījumu mācību procesa nodrošināšanā.
 • Aina Aperčoje un Konstantīns Aperčojs  par kultūrvides brīvprātīgu bagātināšanu un cittautiešu integrēšanu sabiedrībā, novada pozitīva tēla veidošanu un starptautisko sadarbību, ilggadēji vadot cittautiešu biedrību “Varavīksne”.
 • Nataļja Peiraga  Tukuma novada invalīdu sporta kluba vadītāja – par nesavtīgu darbu un atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, motivējot saturīgai un veselīgai brīvā laika pavadīšanai.
 • Nadežda Tihonova  ārsta palīdze Smārdes doktorātā – par pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, iejūtību un atsaucību.
 • Mārīte Knisle un Modris Aumalis  Jaunpils pils gidi, mūku pāris – par novada tēla veidošanu un Jaunpils vārda popularizēšanu valsts un starptautiskā mērogā.
 • Olga Markijanoviča  Jaunpils pils viesmīle – par augstu profesionalitāti, ieguldījumu novada tēla veidošanā un Jaunpils vārda popularizēšanu valsts un starptautiskā mērogā.

Apbalvojumu “Tukuma novada Pateicība” saņems:

 • Ruta Rance – senioru biedrības “Sarma” vadītājas vietniece – par aktīvu sabiedrisko darbu Smārdes pagasta sabiedriskajā dzīvē.
 • Aivars Rožinskis – Cēres pamatskolas sporta skolotājs – par apzinīgu un radošu pedagoģisko darbu, sporta un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, bērnu motivēšanu Cēres pagastā un Tukuma novadā.
 • Diāna Birzniece  SIA “Jaunmoku pils” izpilddirektore – par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu, sabiedriski aktīvu darbu un muzeja kompleksa tēla stiprināšanu meža nozarē, novadā un valstī.
 • Sanita Zībiņa – Tukuma novada pašvaldības Finanšu nodaļas ekonomiste – par augstu profesionalitāti, ieinteresētību rezultātu sasniegšanā, darbu ārpus darbalaika, izpalīdzību un sapratni.
 • Raimonda Ertnere un Armands Sproģis  par atbildīgu un nesavtīgu rīcību T. Zaļkalna darinātā Aspazijas krūšutēla saglabāšanā un paglābšanā no iznīcības.
 • Valdis Griķis  


atjaunots: 2022.g 04.novembrī | Tukuma Balss (x426)
Novados, Tukums

Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
2024.g 06.februārī | Tukuma Balss (x226)
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
2024.g 07.februārī | Tukuma Balss (x118)
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
2024.g 28.janvārī | Tukuma Balss (x254)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies