Daina, Dainida, Dainis
10.64'C
vējš: 4.88m/s

"Irlava" uzvar "Lielvārdi/Fat Pipe" un ielaužas astotniekā

ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulā uz 8. vietu pakāpusies Tukuma novada komanda "Irlava", kas savā laukumā ar 3:2 pārspēja titulēto "Lielvārdi/Fat Pipe". Pa 2 (1+1) punktiem uzvarētāju labā guva Kristers Tiltiņš un Emīls Krūmiņš.

Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 1:0, spēles rezultātu atklāja irlavnieks Kristers Tiltiņš. 32. minūtē lielvārdietis Mariss Giņko atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), bet līdz otrajam pārtraukumam Renārs Stančiks un Emīls Krūmiņš ar precīziem metieniem vadībā atkal izvirzīja laukuma saimniekus (3:1).

Pēdējā periodā Lielvārdes komandas kapteinis Juris Sandis Jēgers rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr uzvaru ar 3:2 svinēja "Irlava".

Rezultatīvākie uzvarētāju rindās ar 2 (1+1) punktiem katram bija Kristers Tiltiņš un Emīls Krūmiņš. Labākā spēlētāja balvu abās komandās saņēma vārtsargi. Irlavnieks Ulvis Ansbergs atvairīja 28 no 30 pretinieku metieniem, bet lielvārdietis Lauris Kārkliņš – 23 no 26 raidījumiem. Pēc šīs uzvaras "Irlava" ar 11 punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 8. vietu. "Lielvārdei/Fat Pipe" joprojām 13 punktu un 6. pozīcija.

Resurss: floorball.lv

"Irlava" – "Lielvārde/Fat Pipe" 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)