Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
19.64'C
vējš: 0.86m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Kandavā aizvadīts pirmais kultūras darbinieku forums


Kandavā aizvadīts pirmais kultūras darbinieku forums
Foto: Kandavas un pagastu apvienība

13. martā Kandavas kultūras namā pulcējās Tukuma novada pašvaldības kultūras darbinieki, pagastu pārvaldnieki, un pašvaldības amatpersonas, lai piedalītos pirmajā kultūras darbinieku forumā. Forums bija veltīts aktuālām tēmām un izaicinājumiem kultūras jomā, kā arī novada svētku “Tiekamies Tukumā!” gaidāmajai organizācijai.

Foruma laikā, ko koordinēja Kultūras un sporta nodaļas kultūras speciāliste Iveta Grunte, kultūras darbiniekiem tika dota iespēja aktīvi iesaistīties diskusijā, uzdodot jautājumus un daloties pieredzē, tādējādi veicinot atvērtu un konstruktīvu dialogu par Tukuma novada kultūras nozares attīstību.

Foruma pirmajā daļā izpilddirektora vietniece Baiba Pļaviņa detalizēti stāstīja par Tukuma novada pašvaldības budžetu, kultūras atbalsta programmām, un šī gada prioritātēm kultūras projektu atbalstīšanā. Finanšu nodaļas vadītāja Dace Rudēvica sniedza padziļinātu informāciju par budžeta izpildes un kontroles procesiem, savukārt Personāldaļas vadītāja Krista Bērziņa aicināja uz diskusiju par aktuālo jautājumu- kultūras darbinieku darba laika uzskaite par darbu brīvdienās.Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Laura Stūrīte informēja klātesošos par aktualitātēm nodaļas darbā un plānotajiem pasākumiem, kas veicinās Tukuma novada kultūras dzīvi, un uzsvēra, ka Tukuma iekļaušana UNESCO Radošo pilsētu tīklā kā Literatūras pilsēta ir nozīmīgs solis, kas atbalsta ilgtspējīgu kultūras attīstību un veicina pilsētas kā literatūras centra tēla stiprināšanu, mudinot iedzīvotājus un kultūras darbiniekus radoši izpausties un īstenot jaunus projektus. Tukuma kultūras nama vadītāja Anete Pitena un režisore Liene Bēniņa prezentēja gaidāmos novada svētkus “Tiekamies Tukumā!”, kas notiks no 19. līdz 21. jūlijam, solot bagātīgu kultūras programmu, daudzveidīgas izklaides iespējas un pārsteiguma momentus jeb “svētku ogas” visiem apmeklētājiem.Foruma otrajā daļā dalībnieki veica darbu grupās, kur diskusiju veidā tika meklēti risinājumi ikdienas darbā sastopamām problēmām. Diskusijas galvenie punkti ietvēra finansējuma trūkumu kultūras norisēm, birokrātijas slogu, darba laika uzskaites problemātiku, kā arī nepieciešamību uzlabot kultūras iestāžu un pagastu pārvalžu savstarpējo sadarbību.Tukuma novada pašvaldības kultūras darbinieku forums ir apliecinājums tam, ka, strādājot kopā, mēs varam sasniegt lielākus mērķus un veicināt kultūras attīstību visā novadā.

Resurss: Kandavas un pagastu apvienībaatjaunots: 2024.g 14.martā | Tukuma Balss (x218)
Novados, Tukums

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x95)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x14)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies