Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 08.aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars
9'C
vējš: 5.7m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Lasītājs jautā: Kā beidzies Ivonnas Plaudes un Jāņa Tomeļa konflikts?


Lasītājs jautā: Kā beidzies Ivonnas Plaudes un Jāņa Tomeļa konflikts?
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Lasītājs “Tukuma Balsij” jautā, kā ir beigusies lieta par SIA “Novadu Ziņas” valdes priekšsēdētājas un laikraksta “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” galvenās redaktores Ivonnas Plaudes skandalozajiem publiskajiem izteikumiem, kuros viņa apgalvoja, ka pie viņas ir vērsusies Tukuma policija, lai viņa izvērtētu Jāņa Tomela iepriekšējo darbību “Tukuma Balss” redaktora amatā.

 

Atgādināsim, ka pēc anonīma iesnieguma par it kā veiktajiem autortiesību pārkāpumiem pret Jāni Tomelu Tukuma policijā tika uzsākta administratīvā lietvedība un Ivonnas Plaudes “izrunāšanās” notika tieši pēc šīs lietvedības uzsākšanas. Savukārt Tomels šos Plaudes apgalvojumus bija audioformātā ierakstījis publiskas preses konferences laikā un pēc tam publicējis plašākai auditorijai sociālajā vietnē “Facebook”, lai ikviens interesents pats varētu pārliecināties par Plaudes kundzes izteikumiem. Rīkojoties pilsoniski atbildīgi, Jānis Tomels šo ierakstu, kopā ar iesniegumu izvērtēt apstākļus, kas Plaudes kundzei ļāva iegūt policijas dienesta informāciju, bija iesniedzis arī prokuratūrā. 

 

Kā “Tukuma Balsi” informēja tās bijušais redaktors, tagadējais Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Tomels, no Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka Andra Zeļļa ir saņemta atbilde uz viņa  prokuratūrā iesniegto iesniegumu.

 

"Atbildē Valsts policija raksta, ka datu un dienesta informācijas noplūde šajā administratīvajā lietvedībā nav notikusi. Pēc viņa vārdiem, atbildē minēts, ka Ivonna Plaude savā paskaidrojumā policijai ir norādījusi, ka pie viņas nav vērsušās Tukuma policijas amatpersonas ar lūgumu izvērtēt manu darbību medijā “Tukuma Balss”. Tas ir klajā pretrunā ar pašas Ivonnas Plaudes publiski preses konferences laikā apgalvoto, ka pie viņas ir vērsusies Tukuma policija, lai viņa šādu izvērtējumu veiktu!" stāsta Jānis Tomels. Piebildīsim, ka, ja tas tā tiešām būtu bijis, tad tas nozīmētu, ka policija būtu prasījusi vērtējumu konkurentam mediju tirgū! Un ir pamats domāt, ka policija tiešām neko tādu prasīt nevarēja.

 

Ivonnas Plaudes paskaidrojumā policijā teiktais diametrāli pretēji atšķiras no preses konferencē viņas pašas publiski paustā. Tātad Plaudes kundze savā publiskajā darbībā izmanto melus. Šajā reizē Plaudi pieķert melos izdevās tikai situācijā, kad viņai bija jāsniedz oficiāli paskaidrojumi policijai.  

 

Jānis Tomels izsaka pateicību Janekam Baham par veikto pārbaudi viņa vadītajā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī, kuras rezultātā ir izdevies pieķert melos skandalozo reputāciju ieguvušo Ivonnu Plaudi!  atjaunots: 2020.g 20.martā | Dace Bērziņa (x651)
Novados, Tukums

“Maxima” atbalsta ZM projektu par pārtikas ziedošanu bez starpniekiem
“Maxima” atbalsta ZM projektu par pārtikas ziedošanu bez starpniekiem
vakar | Liene Dupate-Ugule (x43)
Tukumā degusi angārā esoša traktortehnika
Tukumā degusi angārā esoša traktortehnika
vakar | Dace Bērziņa (x361)
Kandavas novadā ēdināšanas atbalstam saņems pārtikas pakas
Kandavas novadā ēdināšanas atbalstam saņems pārtikas pakas
aizvakar | Dace Bērziņa (x133)
    Pasākumi
17.aprīlī 19:00 Tukumā, Tukuma pilsētas kultūras namā
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde
    Aktuāli
no 13.jūlija līdz 5.jūlijam
  Tukumā, Pils tornī
izstāde "KINO TUKUMĀ"
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies