Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 07.aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda
11'C
vējš: 3.1m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Piešķirs vismaz 20% piemaksas mediķiem, kuri strādā ar Covid-19 pandēmijas seku novēršanu


Piešķirs vismaz 20% piemaksas mediķiem, kuri strādā ar Covid-19 pandēmijas seku novēršanu
Foto: Tvnet.lv

 

Valdību veidojošās partijas, kuras iepriekš neatbalstīja mediķu algu palielinājumu, vienojušās nodrošināt piemaksas mediķiem, kuri strādā, lai ierobežotu un novērstu Covid-19 pandēmijas sekas.

 

Kā uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, otrdien, 24.martā, valdības sēdē plānots atbalstīt piemaksas mediķiem, kuri strādā "pirmajās frontes līnijās", cīnoties ar Covid-19 pandēmijas seku novēršanu.

 

Veselības ministre Ilze Viņķele norādīja, ka panākta vienošanās terminētas piemaksas vismaz 20% apmērā piešķirt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologiem, laboratorijās strādājošajiem, slimnīcu uzņemšanas nodaļu personālam un Latvijas Infektoloģijas centrā strādājošajiem. Ministre sacīja, ka detalizētāka informācija tiks sagatavota uz rītdienas valdības sēdi.

 

Kā ziņots, Saeima pagājušajā nedēļā ar nosacīti nelielu balsu pārsvaru NORAIDĪJA Saeimas deputāta Ivara Zariņa un ZZS frakcijas rosinājumu par vismaz 20% palielināt mediķu algas. Priekšlikums paredzēja no ārkārtējās situācijas izsludināšanas dienas nodrošināt finansējumu darba samaksas paaugstināšanai veselības aprūpes darbiniekiem par vismaz 20%. Par šo priekšlikumu balsoja 36 deputāti (ZZS, Saskaņa, Attīstībai PAR un neatkarīgie deputāti), pret bija 27 (Jaunā Vienotība, KPV LV, Nacionālā Apvienība), bet atturējās 11 deputāti.

 

Saeima pagājušajā nedēļā galīgajā lasījumā pieņēma Finanšu ministrijas izstrādāto likumprojektu par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību. Likumā vienuviet ietverts plašu valsts atbalsta pasākumu klāsts slimības seku novēršanai, tostarp dīkstāves pabalstu izmaksa darba ņēmējiem.

 

Resurss: Diena.lvatjaunots: 2020.g 23.martā | Dace Bērziņa (x85)


    Pasākumi
17.aprīlī 19:00 Tukumā, Tukuma pilsētas kultūras namā
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde
    Aktuāli
no 13.jūlija līdz 5.jūlijam
  Tukumā, Pils tornī
izstāde "KINO TUKUMĀ"
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies