Bārbala, Līksma
4.64'C
vējš: 2.33m/s

FK "Tukums 2000" ar minimālu vārtu starpību piekāpjas FK "Jelgava"

Šodien, 16. jūnijā, Tukuma pilsētas stadionā "Optibet" Latvijas futbola virslīgas debijas spēli piedzīvoja FK "Tukums 2000/TSS" futbolisti, kuri, lai arī pēc pirmā puslaika atradās vadībā, spēles izskaņā ar rezultātu 1:2 atzina FK "Jelgava" pārākumu.

Šajā mačā pirmie vārtus guva mājinieki, taču palīdzēja viņiem viesi, Romānam Mickevičam pretuzbrukumā piespēlējot vārtu priekšā un bumbu savos vārtos 28.minūtē raidot Daniilam Hvoiņickim - 1:0 debitantu labā.

Tūlīt iespējas izlīdzināt rezultātu bija viesiem. 30. un 31. minūtē vārtu pārliktnis un Maksims Kučinskis vārtos glāba mājiniekus no vārtu zaudējuma.

48.minūtē uzbrukuma smailē viesiem pēc Ņikitas Ivanova reid pa kreiso malu un centrējuma bija Jurijs Zaharkivs, bet no tuva attāluma netrāpīja vārtos.

Jelgavnieki apsēda Tukuma vienības vārtus. No tuva attāluma 82.minūtē nedaudz garām vārtiem sita Jevgeņijs Kazačoks, bet 84.minūtē rezultāta izlīdzināšanu fiksēja mača galvenais arbitrs Aleksandrs Golubevs.

Pēc plaša uzbrukuma un ātras saspēles vārtu priekšā uzbrukuma smailē izrādījās Jurijs Holubka, panākot 1:1. Diemžēl Latvijas čempionātā VAR sistēma izmantota netiek, jo šoreiz mājinieku protesti un aizmugures stāvokļa prasīšana šķita pamatota. Kučinskis protestējot pat saņēma dzelteno kartīti.

Šie vārti tukumniekus salauza, un vēl pēc piecām minūtēm no vārtu priekšas vārtsarga Kučinska atsisto bumbu vārtos ieraidīja Zaharkivs - 2:1 viesu labā.

Resurss: Tvnet.lv

atjaunots: 2020.g 16.jūnijā | tukumabalss.lv (x530)