Alīna, Rūsiņš, Sandris
3.64'C
vējš: 1.02m/s

FK "Daugavpils" diezgan pamatīgi sarūgtina FK ''Tukums 2000'' futbolistus

Pamatīgu sakāvi mājas spēlē piedzīvojusi ''Optibet'' futbola Virslīgas debitante ''Tukums 2000/TSS'', kura ar rezultātu 0:6 atzina krievu speciālista Aleksandra Garškova vadītās BFC ''Daugavpils'' vienības pārākumu un šobrīd tabulas kopvērtējumā ieņem pēdējo pozīciju.

Viesi ieguva iniciatīvu jau no pirmajām minūtēm, demonstrējot savu pārākumu gaisa divcīņās. ''Tukums 2000/TSS" vārtsargam Maksimam Kučinskim nācās glābt savu komandu jau pašā spēles sākumā, atvairot daugavpiliešu uzbrucēja Namdi Ofora sitienu ar galvu. ''Daugavpils'' turpināja kontrolēt spēles gaitu, bet pirmos vārtus guva pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc stūra sitiena.

Otrā puslaika sākumā Gorškovs veica uzreiz divas spēlētāju maiņas, laukumā sūtot pieredzējušos Valeriju Afanasjevu un Vugaru Askerovu, kurš 47. minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu, spēcīgi raidot bumbu pa vārtu konstrukcijas augšējo stūri. Neilgi pēc tam gan viesi panāca 2:0, izceļoties Edgaram Ivanovam.

Pēc otro vārtu zaudējuma aktivizējās Tukuma futbolisti, ātrajā pretuzbrukumā pa vārtu stabu bumbu raidot Romānam Mickevičam. 66. minūtē gan ofensīva tika apslāpēta, kad mājinieki ielaida vēl vienus vārtus pēc stūra sitiena, šoreiz pēc partnera raidījuma pie atlēkušās bumbas tiekot Askerovam (0:3).

Daugavpilieši turpināja doties uz priekšu, sodot tukumniekus par neuzmanību aizsardzībā - viesu komandas kapteinis Andrejs Kovaļovs tika atstāts nepieskatīts pie soda laukuma robežas, no kurienes ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī (0:4). Sagrāvi ar skaistu vārtu guvumu turpināja Ofors, kurš raidīja bumbu tieši zem vārtu pārliktņa (0:5), bet minūti vēlāk Kovaļovs noformēja spēles gala rezultātu (0:6).

Nākamo "Optibet" Virslīgas spēli FK "Tukums 2000" futbolisti aizvadīs 29. jūnijā, izbraukumā tiekoties ar FK "Valmiera" vienību, kura turnīra kopvērtējuma tabulā šobrīd ieņem tikai vienu ailīti virs Tukuma komandas.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 26.jūnijā | tukumabalss.lv (x480)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"