Ginta, Gunda, Gunta
11.64'C
vējš: 6.31m/s

Edgars Freimanis Latvijas čempionātā motokrosā 1. posmā izcīna otro vietu

27. jūnijā Stelpē "Pīlādžu" mototrasē notiekošajā Latvijas amatieru čempionāta 1. posma sacensībās labu sniegumu demonstrēja Tukuma novadā dzīvojošais sabilnieks Edgars Freimanis, kurš MX25+ klasē izcīnīja 2. vietu.

Freimanis, kura sporta pamatdisciplīna ir karatē un kikbokss, abos braucienos ierindojās otrajā pozīcijā, divi braucienu summā sakrājot 88 punktus, kas arī posma kopvērtējumā viņam nodrošināja sudraba medaļu. Šajā klasē pats ātrākais bija Raivis Elksnis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Toms Liepiņš.

Jāpiezīmē, ka sporta kluba "Motoparks Kandava" pārstāvis Kristaps Smiltnieks, kurš savulaik bija Latvijas izlases dalībnieks kvadriciklu klasē, MX25+ klasē palika uzreiz aiz goda pjedestāla un savam klubam izcīnīja 4. vietu.

MX50+ klasē 5. vietu izcīnīja "MX Jaunpils" motobraucējs Romualds Vaitiskis, savukārt "Motoparks Kandava" pārstāvim Mikam Zīrupam 27. vieta iesācēju grupā.

atjaunots: 2020.g 29.jūnijā | tukumabalss.lv (x1037)