5.64'C
vējš: 1.87m/s

tukumametals

FK "Tukums 2000/TSS" futbolisti Valmierā piedzīvo ceturto zaudējumu šosezon

29. jūnijā Valmierā vietējā "Valmiera FC" komanda ar 2:0 pieveica "Optibet" Virslīgas debitanti FK "Tukums 2000/TSS", sarūpējot tukumniekiem ceturto sakāvi pēc kārtas.

Valmierieši jau no pirmajām minūtēm iekārtojās sāncenšu laukuma pusē un lika strādāt Tukuma komandas vārtsargam Baturinam, lai gan nevar teikt, ka spiediens bija milzīgs. Vēl vairāk – 8. minūtē mājinieki varēja nonākt zaudētājos, bet pēc viltīga Mateuša Cetnarska sitiena Krišs Kārkliņš ar galvu pārcēla bumbu pāri pārliktnim. Lai gan tukumnieki laiku pa laikam tika sāncenšu vārtu tuvumā, darba vairāk joprojām bija Baturinam, kurš ar saviem pienākumiem arī labi tika galā.

Sevišķi laba iespēja izcelties bija Samesam Sarsenovam, bet pēc sitiena no tuvas distances Baturins labi nospēlēja ar kāju, atsitot bumbu.

Līdz puslaika beigām visi mēģinājumi ieņemt vārtus gan beidzās neveiksmīgi, tomēr jau otrā puslaika sākumā rezultāts tika atklāts. Soda laukumā visaugstāk izlēca Tolu Arokodare un ar galvu spēcīgi sita bumbu vārtu tuvajā stūrī, un šoreiz Baturins, lai arī skāra bumbu, glābt nespēja.

Vārtu guvums nekā būtiski norises laukumā nemainīja, jo, lai arī valmierieši joprojām daudz uzbruka, spēles temps bija visai mierīgs.

72. minūtē Musoļotins pēc laba reida pa flangu izdarīja tik pat teicamu piespēli uz tālo stabu Zadēmam, bet sist bumbu tukšā vārtu stūrī viņam neļāva Lūks. Savukārt divas minūtes vēlāk izcelties varēja tikko laukumā nākušais Punculs, kurš apsteidza Baturina un tika pie bumbas, bet no asa leņķa trāpīja pa tālo stabu.

Desmit minūtes vēlāk viņam to tomēr izdevās izdarīt, pēc uzbrukuma pa otro flangu spēcīgi šaujot bumbu zem rokas Baturinam – 2:0.

86. minūtē nostrādāja arī standarts, jo pēc soda sitiena izspēles bumbu vārtos raidīja Selestīns, tomēr šajā epizodē tika fiksēta aizmugure un rezultāts nemainījās. “Valmiera” turpināja iet uz priekšu un mēģināt tomēr gūt trešos vārtus, tomēr vēlreiz atslēgt Baturina vārtus nespēja.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 29.jūnijā | tukumabalss.lv (x607)