Ginta, Gunda, Gunta
14.64'C
vējš: 5.9m/s

Gatis Ozols triumfē Tumes čempionāta kopvērtējumā šautriņu mešanā

21. jūnijā Tumē noslēdzās 2019./2020.gada šautriņu mešanas čempionāts, kur pēdējā 7. sacensību posmā sportistiem nācās krietni pacensties, lai izcīnītu vēl augstākas vietas un kopvērtējumā iekļūtu olimpiskajā sešiniekā.

Sezonas pēdējā posmā ar izcīnītiem pieciem punktiem uzvarēja tukumnieks Jānis Oliņš, otrajā vietā atstājot Gati Ozolu (10 punkti), savukārt trešo vietu ar 12 punktiem izcīnīja Sandis Kipens.

Rezumējot visus sezonas rezultātus (septiņus sacensību posmus un no tiem izņemot sliktāko posmu) lielo čempiona kausu ar 16 izcīnītiem punktiem saņēma G.Ozols, tikai vienu punktu zaudējot, otro vietu un vicečempiona kausu saņēma J.Oliņš. Ļoti sasparojās irlavnieks Sandis Kipens, kurš pateicoties veiksmīgajam startam pēdējā posmā, kopvērtējumā ar 21 punktu saņēma trešo kausu.

Olimpiskajā sešiniekā no 19 dalībniekiem medaļas saņēma irlavnieki: Sandra Alenčika – 25 punkti, Juris Alenčiks – 32 punkti un Ilze Ozola – 35 punkti.

Speciālbalvas tika pasniegtas Tumes komandas dartistiem Evitai un Jānim Oliņiem, Jurim Lapčenko, kuri Pašvaldības 12 sporta spēlēs izcīnīja sudraba medaļas.

atjaunots: 2020.g 22.jūnijā | Tālivaldis Krūmiņš (x628)