7.64'C
vējš: 4.35m/s

tukumametals

Tukuma vieglatlētiem visa kaluma medaļas sacensībās Kuldīgā

Svētdien, 5. jūlijā, Saldū notika vieglatlētikas sacensības „Sportland kauss”, kuras pulcēja neparasti kuplu dalībnieku skaitu gan no vadošo sportistu vidus, gan no jaunajiem talantiem. Mačiem bija pieteikušies vairāk kā 700 dalībnieku, tajā skaitā arī no Tukuma novada. No tukumniekiem medaļas izcīnīja Rojs Suveizda, Marta Anna Putene un Aleksandrs Patriks Pašulis.

Sacensības notika trijās vecuma grupās, astoņās disciplīnās. Tika noskaidroti 36 šo sacensību uzvarētāji. Tā kā līdz šim sacensībās vēl nebija piedalījušies daudzi mūsu labākie vieglatlēti, tad iespaidīgs ir sezonā labāko rezultātu (Lat SB) skaits – 29 disciplīnās. Tiesa, vairākās disciplīnās – 200 m un tāllēkšanā vairāki vēl labāki rezultāti tika sasniegti ar nedaudz spēcīgāku ceļavēju.

Ļoti labus rezultātus šajās sacensībās no tukumniekiem uzrādīja tāllēcēji - Marta Anna Putene ar rezultātu 5,17 m uzvarēja starp U16 vecuma grupas vienaudzēm, Murjāņu sporta ģimnāziju pārstāvošais Rojs Suveizda (6,52 m) pieaugušo konkurencē ieguva 3. vietu, aiz sevis 6. vietā atstājot novadnieku Krišu Aleksandru Vasermani (6,34 m), savukārt titulētā tāllecēja Klinta Bļusina (5, 64 m) palika uzreiz aiz goda pjedestāla, jeb izcīnīja 4. vietu pieaugušo konkurencē starp sievietēm, bet Laura Laurita Ķergalve šajā pašā disciplīnā palika desmitā (5,19 m), Medaļa arī lodes grūdējam Aleksandram Patrikam Pašulim, kurš izcīnīja 2. vietu lodes grūšanā U18 vecuma grupas konkurencē.

Deviņdesmit trīs dalībnieču konkurencē 200 m skrējienā 60.v. izcīnīja Evelīna OseSailai Gūtšmitei (1,50 m) 10. v pieaugušo konkurencē starp pieaugušajiem augstlēkšanā,  Rolandam Jansonam 26.v. starp pieaugušajiem 200 m skrējienā, Elīzai Lapiņai 5.v. 1000 m skrējienā starp pieaugušajiem, Kristai Ronbergai 31. vieta 200 m skrējienā U18 vecuma grupā.

atjaunots: 2020.g 06.jūlijā | tukumabalss.lv (x855)