Alīna, Rūsiņš, Sandris
4.64'C
vējš: 2.72m/s

FK "Tukums 2000" atzīst virslīgas čempionu FC "Riga" pārākumu

Svētdien, 12. jūlijā, "Optibet" Virslīgas čempioni "Riga FC" spēlētāji viesojās Tukumā, kur ar rezultātu 5:1 apspēlēja augstākās futbola sabiedrības debitantu FK "Tukums 2000/TSS" vienību. Tukumnieku labā vienīgos vārtus guva Raivis Vītolnieks.

Čempioni maču Tukumā sāka ar pavisam nepieredzētu sastāvu, starta vienpadsmitniekā iekļaujot vairākus rezervistus. Pirmo reizi šosezon rīdzinieku vārtus sargāja Nils Puriņš, bet pamatvārtsargs Roberts Ozols bija atstāts uz rezervistu soliņa. Arī Tukumnieku vārtsargu rindās bija izmaiņas - pamatvārtsarga  Maksima Kučinska vietā vārtos stājās Ivans Baturins. Kā arī tukumniekiem nevarēja palīdzēt pussargs Dāvids Sandis Strods, kuram pēdējā spēlē nopelnītās dzeltenās kartītes dēļ šis mačs bija jāizlaiž.

Jau spēles trešajā minūtē ciemiņus vadībā izvirzīja Mbombo, kurš ielauzās Tukuma komandas soda laukumā un bez lielas pretestības trieca bumbu tīklā. Puslaika turpinājumā "Riga" dominēja, un 34.minūtē Mbombo soda laukumā saņēma piespēli un, sitot ar kreiso kāju, no tuvas distances panāca 2:0.

Otrajā puslaikā "Riga" neapstājās, 54.minūtē Mbombo nokārtojot pirmo "hat-trick" 2020.gada Latvijas futbola virslīgas čempionātā. Piecas minūtes vēlāk "Riga" komandas svētdienas mača spožākā zvaigzne traumas dēļ bija spiests pamest laukumu.

Nedaudz vēlāk, 62.minūtē, tukumnieki vienus vārtus atguva, pie kreisā staba gaisa divcīņā uzvarot tikko uz maiņu nākušajam Raivim Vītolniekam. Laukuma saimnieki sajuta vārtu garšu un metās uz priekšu, kas "Riga" komandai atklātā spēlē ļāva vēl divas reizes iedabūt bumbu mērķī.

Vispirms 69. minūtē Tukuma komandas vārtsargs Ivans Baturina divreiz pēc kārtas atvairīja viesu raidījumu, bet trešais Šteniu Žuniora izpildījumā bija netverams. Desmit minūtes vēlāk Rožers pēc Antona Kurakina piespēles ar kreiso kāju lēcienā skaisti trieca bumbu taisnstūrī - 5:1.

Resurss: Tvnet.lv

atjaunots: 2020.g 13.jūlijā | tukumabalss.lv (x878)