2024.gada 29.marts
Agija, Aldonis
7.64'C
vējš: 5.45m/s

Jaunās vieglatlētes Marta Anna Putene un Alise Ciemiņa izcīna uzvaras sacensībās Ogrē

Piektdien, 10. jūlijā, Ogres sporta centra stadionā notika šogad plašākās vieglatlētikas sacensības U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm – „Maxima” jaunatnes kauss 2020”. Tukumu šajos mačos pārstāvēja Laura Brīvniece, Alise Ciemiņa, Gustavs Mockus, Evelīna Ose, Marta Anna Putene un Kristers Zunde.

Tukuma novada jaunajiem sportistiem izdevās izcīnīt divas zelta medaļas: aizlecot 11,20 m, trīssoļlēkšanā uzvarēja Marta Anna Putene, savukārt Alise Ciemiņa izcīnīja 1. vietu lodes grūšanā, to aizgrūžot 12,83 m.

Laura Brīvniece 400 m skriešanā izcīnīja 34. vietu (1:14.41), Evelīna Ose ar rezultātu 14,72 s izcīnīja 51. pozīciju 100 m skriešanā simtu sešu dalībnieču konkurencē,  bet trīssoļlēkšanā, kurā no Tukuma startēja divi zēni - Kristers Zekunde ar rezultātu 10,69 m ieguva 5. vietu, bet Gustavs Mockus aizlecot 9, 89 m izcīnīja 8. vietu.

atjaunots: 2020.g 13.jūlijā | tukumabalss.lv (x1314)