Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
1.64'C
vējš: 2.24m/s

FK "Tukums 2000" gandrīz uzveic kādreizējo Latvijas čempioni FK "Liepāju"

Pie otrā punkta "Optibet" Virslīgas turnīrā tikuši FK "Tukums 2000/TSS" futbolisti, kas šodien, 16.jūlijā, izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar bijušo Latvijas čempionu un kausa ieguvēju FK "Liepāja" vienību, turklāt mājinieki no zaudējuma izbēga tikai pašā mača izskaņā.

Abas komandas bija spiestas veikt korekcijas starta sastāvā, jo "Tukums 2000/TSS" tieši pirms mača lauza līgumus ar saviem pamatsastāva spēlētājiem Romānu Mickeviču un Edgaru Žarski, bet “Liepāju” pēc mača ar RFS ķēra pamatīgs diskvalifikāciju vilnis. Diskvalificēti komandas līderi Artūrs Karašausks, Sejdins Keitā un Kristians Damjans Torress.

Aktīvāk maču sāka liepājnieki, ko varēja arī paredzēt, bet pirmajās desmit minūtēs atzīmējās tikai ar vienu bīstamu sitienu pa vārtiem, pēc kura Ivans Baturins bumbu ar otro piegājienu tvēra. Ap 13. minūti drošāk uzbrukumā sāka darboties tukumnieki, ar ko, šķiet, pārsteidza mājiniekus, kas aizsargājās visai haotiski, brīžiem vienkārši aizsitot bumbu uz pretējo laukuma pusi. Desmit minūtes pamuļļājušies, liepājnieki atcerējās par uzbrukumu, tika pie diviem stūra sitieniem un otro no tiem arī pārvērta vārtu guvumā.

Guvuši vārtus, liepājnieki nemetās ātri nostiprināt savu vadību, taču septiņas minūtes vēlāk izveidoja vēl vienu momentu, bet divas reizes Tukuma komandu glāba Ivans Baturins, vispirms neļaujot uzsist Ričarda Fraidejam, bet pēc tam arī atvairot bumbu pēc Amansiu Fortiša sitiena. “Liepājas”  vārtsargs Krišjānis Zviedris savas komandas vārtos pirmo reizi tā pa īstam dabūja iesaistīties tikai spēles 39. minūtē, kad pēc teicama Mateuša Cetnarska centrējuma nocēla bumbu no Roberta Jaunarāja-Janvāra galvas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 1:0 mājinieku labā.

Otrais puslaiks iesākās ar Tukuma futbolistu bumbas kontroli, kuru mērķtiecīgie uzbrukumi ar panākumu vainagojās spēles 56. minūtē, kad vārtus guva Gatis Lūks. 74. minūtē Raivis Vītolnieks guva vēl vienus vārtus un izvirzīja tukumniekus vadībā ar rezultātu 2:1.

Tukuma vienība bija ļoti tuvu savai pirmajai uzvarai Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā, taču viesus spēles izskaņā sarūgtināja Dele Ole Izraēls, uz tablo panākot neizšķirtu rezultātu 2:2.

FK "Tukums 2000" sastāvs: Baturins, Aizgrāvis, Jaunarājs-Janvāris, Reingolcs, Pelcis (Ozols 68’) , Lūks, Bogdaškins, Strods, Penkevics (Gailis 72’), Cetnarskis, Vītolnieks

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 16.jūlijā | tukumabalss.lv (x812)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
vakar | Tukuma Balss (x32)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
vakar | Tukuma Balss (x104)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus