8.64'C
vējš: 4.01m/s

Karīna Helmane - Soročenkova uzvar Stirnu Buka pilsētas posmā Tukumā

Karīna  Helmane - Soročenkova uzvar Stirnu Buka pilsētas posmā Tukumā

18. jūlijā pirmajās pilsēttaku sacensībās "TukumSmukumTaka", kurās kopumā uz starta izgāja vairāk kā 400 dalībnieku, garajā 22,6 km distancē starp sievietēm uzvaras laurus plūca šā brīža ātrākā Latvijas garo distanču skrējēja tukumniece Karīna Helmane - Soročenkova.

Karīna Helmane - Soročenkova finišā ieskrēja ar rezultātu 1.36:36, kas bija ātrākais sieviešu konkurencē, kā arī tukumnieces uzrādītais laiks bija septītais labākais arī kopējā konkurencē ar vīriešiem. Starp vīriem ātrākais no tukumniekiem bija Arvis Stivriņš, kurš garajā distancē izcīnīja 9. vietu, bet vecuma grupā V30 ierindojās piektajā pozīcijā. Šajā distancē labus rezultātus no Tukuma puses sportistiem uzrādīja arī Valdis Miezītis, Maksims Bogdanovs, Juris Čerpinskis, Sandis Kanbergs, Jānis Tenbergs, Renāte Šēra - Lagzdiņa, Raivo Amoliņš u.c.

Savukārt īsajā 10,9 km distancē vislabāk no Tukuma novada sportistiem nostartēja Ivo Levāns, kurš kopējā ieskaitē finišu sasniedza kā septītais, bet V40 vecuma grupā izcīnīja 2. vietu, bet viņa meita Katrīna Levāne bija ātrākā U23S vecuma grupā starp sievietēm. Labi šajā distancē nostartēja un TOP10 savās vecuma grupās ierindojās Nauris Rūdulis, Jānis Ozols, Artūrs Soročenkovs, Dainis Kreicbergs, Agnese Ulanova u.c.

Šajā pasākumā diezgan plaši tika pārstāvēta arī šī skrējiena līdzorganizetāja Tukuma novada Domes komanda. Īsajā (10,9 km) distancē vislabāk no Domes darbiniekiem veicās priekšsēdētāja vietniekam Jānim Eisakam, kurš kopējā ieskaitē izcīnīja 51. vietu, bet savā vecuma grupā (V30) ierindojās 11. pozīcijā; otrs priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns kopējā ieskaitē izcīnīja 92. vietu, bet V30 grupā palika divdesmit pirmais; Līga Liepa ierindojās 144. vietā kopējā ieskaitē, kas deva 28. pozīciju S30 vecuma grupā, savukārt  Mārtiņš Limanskis finišeja 171. vietā, kas bija trīsdesmitais labākais rezultāts V30 vecuma grupā. Toties garajā (22,6 km) vislabāk no Tukuma novada Domes nostartēja Viktors Rūsa, izcīnot 146. vietu kopējā vērtējumā un 12. vietu vecuma grupā V20.

atjaunots: 2020.g 20.jūlijā | tukumabalss.lv (x1281)