Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
0.64'C
vējš: 2.25m/s

Māris Lūsis Latvijas čempionātā krostriatlonā izcīna 9. vietu

1. augustā Pļaviņu novada Mežezera sporta bāzē risinājās Latvijas čempionāts krostriatlonā (riteņbraukšana ar MTB velosipēdiem), kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa 4. posms. Sacensībām kopumā bija pieteikušies 96 dalībnieki (arī no Igaunijas un Lielbritānijas), tostarp divi Tukuma novada sportisti - Māris Lūsis un Jānis Eisaks.

Māris Lūsis startēja M40 vecuma grupā PRO klasē (500 m peldēšana, 20 km riteņbraukšana un 6 km skriešana) un laika ziņā uzrādot nesliktu rezultātu, izcīnīja 9. vietu. Par šīs klases uzvarētāju kļuva Andris Laganosvkis, otro vietu izcīnīja Viktors Žigarkovs, bet trešais palika Sandris Šika no NAA Triatlona komandas.

Savukārt Jānis Eisaks spēkus izmēģināja tautas klasē OPEN vecuma grupā (250 m pelde, 12 km riteņbraukšana, 3 km skriešana), izcīnot 13. pozīciju. Par čempionu šajā klasē kļuva rīdzinieks Eduards Lipskis, kā otrais finišēja Aigars Avotiņš,  bet trešo vietu izcīnīja Roberts Užāns.

atjaunots: 2020.g 01.augustā | tukumabalss.lv (x706)
Novados, Tukums, Sports

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
vakar | Tukuma Balss (x32)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
vakar | Tukuma Balss (x105)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus