2024.gada 29.marts
Agija, Aldonis
7.64'C
vējš: 5.49m/s

Autosportistu Gromova/Blūma ekipāža izcīna 2. vietu minirallijā Gulbenē; Tidera/Gabaliņas ekipāža - čempioni

Sestdien, 1. augustā Gulbenē risinājās minirallija kausa izcīņas otrais posms “Gulbis 2020”, kurā Tukuma autosportistu ekipāža Kaspars Tiders/Katrīna Ieva Gabaliņa uzvarēja1600 klasē,bet Ata Gromova/Kristera Blūma duets 2WD klasē vienpadsmit ekipāžu konkurencē izcīnīja otro vietu.

Iepriekšējā posma bronzas medaļnieki Kaspars Tiders/Katrīna Ieva Gabaliņa Gulbenē ar HONDA Civic savā klasē bija absolūti labākie, apsteidzot Ati Līci/Māri Rodi, kā arī iepriekšējā posma uzvarētāju ekipāžu - Gati Ābelīti/Lauri Cinci.
Savukārt cita Tukuma autosportistu ekipāžā Atis Gromovs/Kristers Blūms, kura sacīkstēs piedalās ar BMW automašīnu, 2WD klasē palika otrie. Par čempioniem tāpat kā iepriekšējā etapā kļuva Gvido Rozenblūms / Indulis Kalniņš, bet šī posma bronzas medaļas kaklā kāra pērnā posma 4. vietas ieguvēji Kristaps Kronbergs / Dailis Jansons

atjaunots: 2020.g 02.augustā | tukumabalss.lv (x896)