Fanija, Vēsma
0.64'C
vējš: 3.71m/s

FK "Tukums 2000" izbraukumā cīnās neizšķirti ar FK "Daugavpils" futbolistiem

Šodien, 3. augustā, Daugavpilī "Optibet" Latvijas futbola Virslīgas mačā ceturto reizi šajā sezonā neižķirti spēlēja FK "Tukums 2000/TSS" futbolisti, kuru mačā ar FK "Daugavpils" spēle beidzās ar rezultātu 1:1.

Pirmais puslaiks iesākās ar daugavpiliešu ofensīvu, taču mājiniekiem tā arī neizdevās gūt vārtus un pirmais taims noslēdzās ar 0:0.

Pēc pārtraukuma "Tukums 2000" šokēja "Daugavpils" futbolistus - labā sitiena pozīcijā apmēram 20 metrus no vārtiem nonāca Pems Semjuels, kurš izdarīja teicamu raidījumu vārtu kreisajā stūrī, gūstot savus pirmos vārtus Virslīgā un izvirzot vadībā tukumniekus - 1:0.

Pēcāk "Daugavpils" uzbruka arvien biežāk un uzstājīgāk, tomēr mājiniekiem katastrofāli neizdevās izmantot radušās izdevības. No labām situācijām nedaudz garām vārtiem sita gan Regža, gan Ķiršs, gan Tatsuro Nagamatsu. "Daugavpils" spiediens gan pārvērtās vārtu guvumā - 75. minūtē tukumnieki rupji kļūdījās savā soda laukumā, Regžam sitienā ar galvu panākot 1:1.

Spēles beigās abas komandas negribēja samierināties ar neizšķirtu - uz priekšu metās ne tikai daugavpilieši, bet, Jurģa Kalna dzīti, arī tukumnieki. Par varoni divās epizodēs teju minūtes ietvaros kompensācijas laikā varēja kļūt Marko Regža, tomēr viņa no sitieni izrādījās krietni neprecīzi.

Nākamo "Optibet" Virslīgas spēli Tukuma futbolisti aizvadīs 7. augustā Tukuma pilsētas stadionā uzņemot ambiciozo "Valmieras" komandu.

Resurss: Sportacentrs.com