Mirta, Ziedīte
0.64'C
vējš: 1.73m/s

Tukuma vieglatlēti izcīna 16 medaļas Baltijas veterānu čempionātā

15. un 16. augustā Igaunijas pilsētā, Vīlandē, Tukuma vieglatlētikas kluba (TVK) sportisti piedalījās Baltijas veterānu čempionātā vieglatlētikā, kurā tukumnieki izcīnīja 16 medaļas - 8 zelta, 6 sudraba un 2 bronzas.

Laila Pētersone izcīnīja trīs zelta medaļas - vienu augstlēkšanā ar rezultātu 1,54 m , trīssoļlēkšanā 10,67m un lodes grūšanā - 9,68 m. Lienei Gudriniecei zelts trīssoļlēkšanā - 11,12 m un sudrabs tāllēkšanā - 4,78 m. L. Gudriniece Latvijas izlases sastāvā piedalījās 4x100m stafetē, izcīnot sudraba medaļu.

Jurim Kožeurovam zelts 3-soļlēkšanā - 13.01m un augstlēkšanā - 1,70m, kā arī sudrabs tāllēkšanā - 6,08m. Kožeurovs bija iekļauts arī Latvijas izlases sastāvā 4x100m stafetes skrējienā, kurā kopā ar kolēģiem izcīnīja bronzas godalgas.

Raimondam Žizņevskim sudrabs aaugstlēkšanā - 1.55m un bronza 3-soļlēkšanā - 11,30m, 4.vieta tāllēkšanā - 4,86m. Guntai Helmanei zelts tāllēkšanā - 3,97m un sudrabs šķēpa mešanā - 27,82m. Jānim Vembrim zelts vesera mešanā - 45.05m, savukārt Tālivaldis Krūmiņš spēcīgā konkurencē izcīnīja 5.vietu gan vesera mešanā - 34,06m, gan smaguma mešanā - 12,68 m.

atjaunots: 2020.g 18.augustā | tukumabalss.lv (x594)