Jadviga, Laura
7.64'C
vējš: 3.95m/s

3. līgā spēlējošā FK "Tukums 2000-3" mājās uzveic FS "Liepāju"

Trešdien, 26. augustā, Pauzera pļavu stadionā kārtējo Latvijas čempionāta 3. līgas spēli aizvadīja FK "Tukums 2000 - 3" komandas vīri, ar rezultātu 2:1 uzvarot Futbola Skolu "Liepāja".

Lai arī ar spēles sākumā liepājnieki centās spēlēt ātri un daudz pārvietojoties pa laukumu, tādejādi vēloties izmantot savas ātruma īpašības, tieši ar ātrumu izcēlās tukumnieki, spēles sākumā vārtus gūstot Renāram Stančikam.

Visi visu centieni līdz tukumnieku vārtiem nenonāca, pat īstu momentu nebija. Toties nopelnīto standarta situāciju, no apmēram 20 metriem, ar lielisku tālsitienu realizēja Jevgēņijs Kosmačovs un izvirzīja Tukumu vadībā ar 2:0.

Otrajā puslaikā viesu spiediens pieauga, bet mājnieku aizsardzība darbojās nevainojami. Puslaika vidū, ar standarta sitienu viesi vienus vārtus atguva, un, protams, metās atspēlēties, taču panākumus neguva.

Spēles beigu rezultāts 2:1 FK "Tukums 2000-3" labā un izcīnīta ceturta uzvara pēc kārtas, kas tukumniekus ierindojusi Latvijas čempionāta 3. līgas tabula galvgalī.

Resurss: Tukums 2000

atjaunots: 2020.g 26.augustā | tukumabalss.lv (x949)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Margita Kanopka kļūst par Lietuvas čempioni parašaušanā
aizvakar | Tukuma Balss (x8)
Tukuma novadā paredzēts "Tet Rally Latvia" īsākais un garākais ātrumposms
vakar | Tukuma Balss (x59)
Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā