Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
9.64'C
vējš: 2.99m/s

Tukuma un Engures vieglatlētiem medaļām ražens Latvijas čempionāts veterāniem

29. augustā Preiļos risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kurā ar lieliskiem panākumiem startēja gan Engures novada, gan Tukuma novada sportisti.

Olimpieša Modra Liepiņa vadītā Engures novada komanda šajā čempionātā izcīnīja deviņas zelta medaļas. Par čempioniem kļuva Modra Ignate 5 km soļošanā S35 vecuma grupā, Elīna Lāce 5 km soļošanā S30 grupā, Juris Koniševs 5 km soļošanā V40 grupā, Modris Liepiņš 5 km soļošanā V50 grupā, Uldis Lācis lodes grūšanā un diska mešanā V35 grupā, Sandris Filka lodes grūšanā un diska mešanā V40 grupā, Krists Medisons šķēpa mešanā V40 grupā.

Engurniekiem arī četras sudraba godalgas. Par Latvijas čempionāta vicečempioniem kļuva Liene Medisone 100 m un 400 m skrējienā S35 vecuma grupā un Krists Medisons lodes un diska mešanā V40 vecuma grupā.

Tukuma novadu šajās meistarsacīkstēs pārstāvēja tikai divas sportistes - Ligija Cīrule un Laila Pētersone. Cīrule izcīnīja 2. vietu 5 km soļošanā, savukārt Pētersonei bija ļoti veiksmīgas sacensības - trīs zelti. Augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā, kā arī lodes grūšanā viņai 1. vietas S35 vecuma grupā.

atjaunots: 2020.g 03.septembrī | tukumabalss.lv (x1130)