Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
13.64'C
vējš: 3.63m/s

Markuss Kokins Latvijas čempionāta motokrosā pirmspēdējā posmā izcīna 4. vietu

13. septembra vējainajā dienā Cēsīs, “Ezerkalnu” mototrasē, tika aizvadīts Latvijas čempionāta motokrosā ceturtais no pieciem posmiem, kurā MX85 klasē ceturto vietu izcīnīja tukumnieks Markuss Kokins. Pirms pēdējā posma, kas notiks Dobelē, Kokins sezonas kopvērtējuma tabulā ir trešais.

Spītējot vēja brāzmām, sacensību dienas jaunāko braucēju – MX85 – konkurencē triumfēja Jānis Mārtiņš Reišulis (Kristera Serģa Motoklubs), kurš apsteidza tuvākos sekotājus Markusus Ozoliņu (MX Moduls) un Tomasu Šaicānu (Salacas kauss). Reišulis pārliecinoši uzvarēja abos braucienos, kamēr Ozoliņš iekrāja 88 punktus, izcīnot divas 2. vietas, bet Ozoliņš – 80 punktus, abos braucienos finišējot 3. pozīcijā.

Uzreiz aiz goda pjedestāla palika slavenā Tukumā dzimušā Latvijas motokrosa trenera Andra Bārbaļa (trenējis Lauri Freibergu un Matīsu Karro) audzēknis Markuss Kokins. Lai arī Kokins Cēsīs ieņēma ceturto pozīciju, pirms pēdējā posma, kurš 20. septembrī notiks Dobelē, viņš kopvērtējuma tabulā pēc aizvadītiem četriem posmiem ir trešais.

Resurss: lamsf.lv

atjaunots: 2020.g 16.septembrī | Tukuma Balss (x1027)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Latvijas U18 hokejisti iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
aizvakar | Tukuma Balss (x138)
Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
aizvakar | Tukuma Balss (x57)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši