0.64'C
vējš: 3.8m/s

tukumametals

BS "Tukums" kvalificējas Latvijas kausa basketbolā nākamajai kārtai

Latvijas kausa izcīņas basketbolā pirmās kārtas pēdējā spēlē, kura tika aizvadīta 28. septembrī, BS "Tukums/TSS" zaudēja BJBS "Rīga" (81:82), tomēr divu spēļu summā (173:142) guva virsroku ar 31 punkta pārsvaru.

Intriga par uzvaru divu spēļu summā bija atrisināta jau pirmajā mačā, tomēr atbildes spēle nelika vilties. Tukumnieki līdz septītajai minūtei atkal iekrāja iespaidīgu pārsvaru (26:12), tomēr jaunie rīdzinieki sakārtoja pretspēli, samazināja rezultāta starpību un pēdējās minūtēs tika atalgoti par centību. Tukuma komandas rindās rezultatīvākais bija Rihards Adiņš, kurš guva 19 punktus un izcīnīja 15 bumbas, savukārt Naura Litkes kontā 13 punkti.

Nākamajā kārtā BS "Tukums/TSS" basketbolisti tiksies ar BK "Ķekava" vienību. Pirmā spēle paredzēta jau 16. oktobrī. Tukuma uzvaras gadījumā divu spēļu summā nākamā komanda ar ko būs jāspēkojas būs slavenais basketbola klubs "Ventspils".

Resurss: Latvijas basketbola savienība

atjaunots: 2020.g 30.septembrī | Tukuma Balss (x547)