2024.gada 27.aprīlis
Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
0.64'C
vējš: 2.48m/s

Tukuma ātrākais taku skrējējs Ģirts Dakša Milzkalna "Stirnu bukā" izcīna 4. vietu

Sestdien, 3. oktobrī, Engures novada atpūtas kompleksā "Milzkalns" notika seriālā "Stirnubuks" trešais posms, kurā uz starta izgāja vairāki tūkstoši taku skrējēju. Pašā garākajā "Lūša" (30 km) distancē, izcīnot 4. vietu uzreiz aiz goda pjedestāla palika Latvijas vicečempions taku skrējienā ultra garajā distancē tukumnieks Ģirts Dakša.

Par uzvarētāju šajā prestižajā distancē 193 dalībnieku konkurencē kļuva Andris Ronimoiss, vicečempiona godā - Artūrs Pauliņš, bet godpilno trešo vietu kalnainajā un sarežģītajā trasē izcīnīja Gvido Kalniņš. Ātrākais garo distanču skrējējs no Tukuma Ģirts Dakša, atpaliekot no Kalniņa vien 20 sekundes, izcīnīja tā saukto koka medaļu.

Pēc aizvadītajiem trīs posmiem, kopvērtējuma tabulā Ģ. Dakša saglabā trešo pozīciju, apsteidzot Jāni Kūmu, kurš ir ceturtajā pozīcijā, tikai par vienu punktu. Vēl priekšā pēdējais "Stirnubuks" posms, kurš risināsies 24. oktobrī Kandavā.

22 km distancē no Tukuma novada sportistiem bija Arvis Stivriņš, kurš 407 sportistu konkurencē izcīnīja 39. vietu. Savukārt 13 km distancē 942 skrējēju konkurencē ātrākais no tukumniekiem bija Ivo Levāns, kurš izcīnīja 58. pozīciju. Toties īsākajā distancē (7 km) augstāko vietu starp vīriešiem no Tukuma puses sportistiem izcīnīja Jānis Eisaks, kurš finišu sasniedza kā četrdesmit otrais, bet sieviešu konkurencē no tukumniecēm ātrākā bija Elīna Purcena, izcīnot 12. vietu.

Resurss: stirnubuks.lv

atjaunots: 2020.g 04.oktobrī | tukumabalss.lv (x700)
Novados, Tukums, Engure, Sports, Vieglatlētika

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"