Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 25.oktobris
Beatrise, Beāte
9'C
vējš: 3.1m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Veiksmīgi aizvadīts Iespēju festivāls "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020"


Veiksmīgi aizvadīts Iespēju festivāls "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020"
Foto: Tukuma novada pašvaldība

 

Nedēļas nogalē Olimpiskajā centrā Ventspils norisinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Ventspils pilsētas pašvaldības kopīgi rīkotais Iespēju festivāls "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020", kas ceturto reizi izstādē vienkopus pulcēja uzņēmumus no Kurzemes un visas Latvijas.

Tāpat kā septembra beigās aizvadītās "Uzņēmēju dienas Latgalē" arī "Uzņēmēju dienas Kurzemē" piesaistīja attālinātos apmeklētājus un dalībniekus. Abu dienu garumā festivāla norise tika translēta tiešraidē pasākuma mājas lapā www.uznemejudienas.lv, sociālajos tīklos un portālā TVnet.

Izstādes apmeklētāji klātienē varēja iepazīties ar Kurzemes un citu Latvijas reģionu uzņēmēju piedāvājumu. Savu interesantāko uzņēmumu ekspozīcijas savos kopstendos parādīja Skrundas, Talsu, Tukuma un Ventspils novadi. Ventspils pilsēta iepazīstināja ar izglītības iespējām Ventspils augstskolā, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka piedāvājumu, projektu Livin Ventspils, kā arī, protams, ar daudzveidīgajām tūrisma iespējām pilsētā. Klātienes mazāko apmeklētāju nedalītu interesi piesaistīja Ventspils Digitālā centra stends, kur varēja aktīvi un radoši darboties - izzinot, konstruējot, zīmējot, līmējot un priecājoties par pašu rokām radītā rezultātu.

Pasākums piedāvāja iespēju ne tikai aplūkot dalībnieku ekspozīcijas, bet arī piedalīties biznesa forumā, kas 9.oktobrī norisinājās turpat uz festivāla skatuves. Šogad tas tika rīkots sadarbībā ar Tet, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku un CV-Online Latvia. Foruma sesijas apskatīja tādas uzņēmējiem aktuālas tēmas kā izmaiņas profesiju jomā, digitalizācija un jaunākais informāciju tehnoloģijās. Foruma programma noslēdzās ar Ventspils TIC organizēto konferenci "Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums", kas priecēja ar spilgtiem un interesantiem Latvijas tūrisma uzņēmējdarbības pieredzes stāstiem.

Biznesa foruma formāts bija kombinēts - lielākā to apmeklētāju daļa bija tiešsaistes skatītāji. Iespēja pieslēgties attālinātajām studijām ļāva paplašināt piesaistīto ekspertu loku, kā arī veidot dinamisku komunikāciju teletilta veidā starp Ventspili un Rīgu.

Pasākuma otrās dienas programmā, kuru arī varēja vērot tiešraidē, tika veidots pārskats par Ventspils un Valmieras pilsētās veiksmīgi realizēto UIA (Urban Innovative Actions jeb pilsētu inovatīvās darbības) projektu "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas". To veidoja intervijas, tai skaitā teletilts ar Valmieras pilsētas pārstāvjiem.

Līdztekus intervijām, sestdienas programmā bija iespējams iepazīties arī Ventspils pilsētas un novada tūrisma iespējām un piedāvājumiem: "Piedzīvot Ventspili ikdienā un svētkos - no pilsētvides līdz kultūrai". Jau tradicionāli programmu interesantu padarīja dažādi muzikāli priekšnesumi - uzstājās vokāli instrumentālās, popa un deju studijas, varēja vērot Ventspils saksofonistu uzstāšanos, dzirdēt Ventspils bigbenda koncertu ierakstus. Tāpat pasākumā bija arī vienreizēja iespēja ielūkoties Kurzemes Radio aizkulisēs.

Iespēju festivāls "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020" ir aizvadīts ļoti veiksmīgi, gan klātienē pulcējot reģiona uzņēmējus, gan arī piesaistot daudz plašāku auditoriju, izmantojot tiešraides formātu. Jaunais, kombinētais pasākuma formāts sniedz daudz papildu iespēju turpmākai izaugsmei, kas turpmāk noteikti tiks īstenotas
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām). LTRK individuālo biedru - uzņēmumu - apgrozījums 2019.gadā pārsniedza 17,2 miljardus EUR.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.
Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām - LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Informāciju sagatavoja:
Inese Raiba,
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
T. + 371 67830825
M. + 371 26642131
Inese.raiba@chamber.lv
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija
www.chamber.lv

atjaunots: 2020.g 16.oktobrī | Tukuma Balss (x130)
Novados, Tukums, Engure

Parādu atlaišanai pazeminās slieksni
Parādu atlaišanai pazeminās slieksni
2020.g 22.oktobrī | Tukuma Balss (x69)
Engures novada Milzkalnē, iespējams, izveidojusies karsta kritene
Engures novada Milzkalnē, iespējams, izveidojusies karsta kritene
2020.g 22.oktobrī | tukumabalss.lv (x288)
FK "Tukums 2000" Latvijas kausa izspēlē mača pēdējās sekundēs zaudē Valmierai ar 0:1
FK "Tukums 2000" Latvijas kausa izspēlē mača pēdējās sekundēs zaudē Valmierai ar 0:1
2020.g 22.oktobrī | Marta Saulīte (x41)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 16.maija līdz 8.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
IZSTĀDE: “Saules pusē. Leonīda Āriņa un Alekseja Naumova glezniecība”
no 19.septembra līdz 8.decembrim
  Tukuma audēju darbnīcā
Jaunpilnieku "Dzīparu" 50 gadu jubilejas izstāde
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies