Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
1.64'C
vējš: 2.48m/s

FK "Tukums 2000" futbolisti piedzīvo smagu sakāvi Valmierā

Sestdien, 17. oktobrī, kārtējo Optibet virslīgas spēli aizvadīja FK "Tukums 2000/TSS" komanda, kura izbraukuma spēlē atzina FK "Valmiera" pārākumu. Spēle beidzās ar graujošu rezultātu 5:0 mājinieku labā.

Tukumnieku spēles uzstādītais zīmējums sāka nestrādāt brīdī, kad spēlē iesaistījās pirmajā periodā uz laukumu uznākošais FK "Valmiera" uzbrucējs Ēriks Punculs. Tobrīd rezultāts uz tablo bija vēl 0:0. Rezultātu pirmais pēc Puncuļa piespēles atklāja Žoržinju tūlīt pēc tam sekoja arī otrie Žoržinju vārti, viņam iesitot pēc individuāla reida, un Portugāles futbolists bija tuvu arī „hat-trick”, vēlāk trāpot pa vārtu konstrukciju.

Punculs pats savu rēķinu atvēra pirmā puslaika izskaņā, kad trāpīja spēcīgu sitienu no visai brīvas pozīcijas soda laukuma malā, izmantojot Alvja Jaunzema piespēli. Otrā puslaika sākumā Punculs vēlreiz atzīmējās, panākot jau 4:0, bet otrā puslaika vidū viņš „Tukuma” centienus pāriet uzbrukumā un gūt vismaz goda vārtus sodīja ar vēl vienu precīzu sitienu, sakrājo "Hat-trick".

Interesanti, ka 1/4 fināla spēli Latvijas kausā tukumniekiem būs jāaizvada ar to pašu FK "Valmiera" vienību. Cerams Tukuma komandas treneris Jurģis Kalns būs izdarījis pareizos secinājums un kausā spēs atrast pareizo taktiku, lai uzveiktu valmieriešus.

Tukums 2000 sastāvs (maiņas): Baturins, Strods, Blumers (Lūks 46`), Jaunarājs-Janvāris (Penkevics 62`), Krautmanis, Sidorovs, Semjuels (Aizgrāvis 62`), Ogunži, Bazils (Krūmiņš 80`), Skinderis, Regža (Švāns 46`)

atjaunots: 2020.g 18.oktobrī | Tukuma Balss (x500)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"