Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 02.decembris
Meta, Sniedze
-2'C
vējš: 4.1m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ipd_740x140_85333.gif

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

FK "Tukums 2000" Latvijas kausa izspēlē mača pēdējās sekundēs zaudē Valmierai ar 0:1


FK "Tukums 2000" Latvijas kausa izspēlē mača pēdējās sekundēs zaudē Valmierai ar 0:1
Foto: Sanita Ieva Sparāne

Trešdien, 21. oktobrī, Valmierā, Latvijas kausa futbolā 1/4 fināla spēli aizvadīja FK "Tukums 2000/TSS" futbolisti, stājoties pretī vietējai FK "Valmiera" vienībai, kurai piekāpās iepriekšējā nedēļā Latvijas virslīgas čempionāta ieskaitē. Arī šoreiz tukumnieki bija bezspēcīgi valmieriešu priekšā, piedzīvojot zaudējumu spēles pēdējās sekundēs.


Gluži paredzami jau no pirmajām minūtēm uz priekšu gāja Valmieras futbolisti, taču arī tukumnieki nedomāja spēlēt tikai savā laukuma pusē. Tieši viņi arī tika pie pirmās iespējas, kad Tukuma uzbrucējs Olebando Ogundžī trīs sāncenšu ielenkumā tika soda laukumā, bet kā nākas uzsist nespēja.

“Valmiera” atbildēja ar Ērika Puncula sitienu ar galvu, pēc kura bumba lidoja vārtiem pāri. Līdz pirmā puslaika vidum viesi tika pie vēl vārākiem sitieniem pa vārtiem, bet pēc Pema Semjuela sitiena Rūdolfam Soloham pat vajadzēja glābt. Mājinieki spēlēja, taupot spēkus un cerot uz sāncenšu kļūdām, kādas nesekoja nemaz tik bieži. Tāpat kā bīstamie momenti pie abu komandu vārtiem.

 

Laiku pa laikam spēlē gan iesaistījās Ivans Baturins, taču pārsvarā, lai soda laukumā nolasītu piespēles, ar ko galā tika labi. Puslaika pēdējā minūtē pēc Puncula šāviena gar vārtiem bumba lidoja garām vairākiem mājiniekiem, bet sitiens nesekoja. Līdzīgi spēle ritēja arī otrā puslaika ievadā – ar bumbu vairāk bija mājinieki, bet momenti nemaz tik bieži neveidojās. 68. minūtē pēc mājinieku kļūda no tuvas distances, bet arī asa leņķa uzsist varēja Ogundžī, tomēr vietā bija Soloha. Četras minūtes vēlāk beidzot pie sitiena soda laukuma robežās tika “Valmiera”, bet pēc Džibrila Geja šāviena bumba iestrēga spēlētāju burzmā.

 

79. minūtēm patiešām karsti tukumnieku soda laukuma klajās pēc stūra sitiena, bet uz vārtu līnijas pēc Geja sitiena bumbu atsita Toms Aizgrāvis. Pamatlaika pēdējās minūtes aizritēja “Tukuma” vārtu tuvumā, bet visas briesmas viesi kopīgiem spēkiem likvidēja. Kompensācijas laika pēdējās sekundēs mājinieki tika pie soda sitiena un tieši ar to arī izrāva laimīgu uzvaru. Ļoti spēcīgi un šoreiz arī precīzi sita Punculs, ar ko šis mačs arī bija galā, jo viesiem vairs nebija laika pat izspēlēt bumbu laukuma centrā – 1:0, “Valmiera” pusfinālā!

 

Resurss: Sportacentrs.comatjaunots: 2020.g 22.oktobrī | Marta Saulīte (x98)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Kandavas novada dome dāvinās iedzīvotājiem novada kalendārus
Kandavas novada dome dāvinās iedzīvotājiem novada kalendārus
vakar | Tukuma Balss (x14)
Sadalītas Tukuma šaha čempionāta medaļas
Sadalītas Tukuma šaha čempionāta medaļas
vakar | Tukuma Balss (x82)
Tukuma dzimtsarakstu nodaļā reģistrēta laulība, kurā pie vīra izdota 89 gadus veca līgava
Tukuma dzimtsarakstu nodaļā reģistrēta laulība, kurā pie vīra izdota 89 gadus veca līgava
vakar | Tukuma Balss (x1025)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 19.septembra līdz 8.decembrim
  Tukuma audēju darbnīcā
Jaunpilnieku "Dzīparu" 50 gadu jubilejas izstāde
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies