Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
0.64'C
vējš: 1.54m/s

tukumametals

FK "Tukums 2000" otrajā puslaikā gūst trīs vārtus un izcīna otro uzvaru futbola Virslīgā

25. oktobrī, “Optibet” Virslīgā otro uzvaru izcīnīja FK “Tukums 2000/TSS” futbolisti, kuri savā laukumā ar rezultātu 3:1 pieveica FK “Metta” vienību. Tukumnieki pirmo reizi sezonā guva trīs vārtus vienā mačā.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja “Mettai”, kura 36. minūtē atklāja rezultātu. Andra Riherta vadītā komanda puslaika pārtraukumā varēja doties ar 1:0 vadību.

Taču spēles turpinājumā rezultāts sagriezās kājām gaisā. “Tukums” izlīdzinājumu panāca jau pašā puslaika ievadā, izmantojot pretinieku kļūdu. Divatā pret aizsargu aizskrēja nigērieši Emeka Bazils un Olabandžo Ogundžī. Pirmais piespēlēja, bet Ogundžī no pateicīgas pozīcijas pielika rezultatīvu punktu - 1:1. Laukuma saimnieki sajuta pārliecību un turpināja radīt epizodes pie pretinieku vārtiem.

Tuvu “Tukuma” izvirzīšanai vadībā bija Bazils, bet pievīla precizitāte. Tiesa, tikai dažas minūtes vēlāk Bazils tika pie vēl labākas iespējas. Reidu veica Maksims Sidorovs, sekoja piespēle gar vārtiem, un kāju pielika Bazils - 2:1. Viņam tas bija trešais vārtu guvums Virslīgas sezonā, bet ne vienīgais šajā mačā.

Pašās beigās Bazilu vienatnē pret vārtsargu izveda Alekss Regža, un uzbrucējs bija precīzs - Gala rezultātā “Tukums 2000” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 27.oktobrī | Tukuma Balss (x717)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"