Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 21.septembris
Mariss, Matīss, Modris
5.64'C
vējš: 2.7m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Engures karatists Ralfs Grīnvalds attālinātajā EČ katu disciplīnā izcīna 2.vietu


Engures karatists Ralfs Grīnvalds attālinātajā EČ katu disciplīnā izcīna 2.vietu
Foto: Karatē klubs "Bushido"

 

Sestdien, 24. oktobrī, notika Lietuvas kyokushin karatē federācijas rīkotais 2. Eiropas kyokushin karatē attālinātais kauss Katu (paraugdemonstrējumu) disciplīnā, kurā savus spēkus izmēģināja arī septiņi sportisti no Tukuma un viens no Engures novada. Vienīgo medaļu Latvijai atnesa Ralfs Grīnvalds, kurš U12 vecuma grupā izcīnīja 2.vietu.

Saistībā ar vīrusa "Covid - 19" ierobežojošajiem pasākumiem visā pasaulē, vēl joprojām daudzu Eiropas valstu robežas ir slēgtas, tāpēc Lietuvas karatē federācija, izmantojot interneta iespējas, izdomāja noorganizēt attālināto Eiropas čempionātu Katu kategorijā, kurām pieteicās sportisti no 20 dažādām Eiropas valstīm, tajā skaitā arī no Latvijas. Sacensības notika attālināti Zoom platformā.

Mūsu valsti šajos mačos pārstāvēja  Mareks LavrinovičsAnfisa Kumrova, Margarita Merkuļjeva, Kristiāna Ozola, Oskars Skarbovskis, Anna Auziņa un Dzintars Dombrovskis, bet no Engures - Ralfs Grīnvalds (treneris Vitālijs Beļinskis).


U11 vecuma grupā starp meitenēm startēja Anfisa Kumrova, kura jau pirmajā mačā zaudēja Lietuvas sportistei un izstājās no tālākās dalības turnīrā. Līdzīgi veicās arī Margaritai Merkuļjevai (U12) un Kristiānai Ozolai (U14), kuras arī izstājās jau 1/8 finālā.  Savukārt Anna Auziņa U14 vecuma grupā bija tuvu medaļai - 1/8 finālā viņa uzvarēja Moldovas sportisti, bet 1/4 finālā zaudēja lietuvietei.

U14 vecuma kategorijā starp zēniem startēja Dzintars Dombrovskis un zaudēja 1/8 finālā karatistam no Lietuvas, bet U12 grupā Oskars Skarbovskis arī izstājās jau pēc 1/8 fināla, kurā zaudēja lietuvietim.  Pieredzējušais Mareks Lavrinovičs pieaugušo konkurencē pirmajā mačā (1/16 finālā) bija pārāks par Salvatoru Peisu no Beļģijas, bet 1/8 finālā piekāpās Konstantīnam Durčem (Rumānija). Vislabāk šajās sacensībās veicās engurniekam Ralfam Grīnvaldam. Viņš U12 vecuma grupas ieskaitē 1/ 8 finālā uzvarēja lietuvieti, pēc tam 1/4 finālā uzveikts cits lietuviešu sportists, 1/2 finālā ukrainieti, bet finālā zaudēja poļu sportistam un izcīnīja 2. vietu.

Kopumā ar sacensībām esmu apmierināts. Prieks par Ralfa sudraba medaļu.  Tomēr sajūtas pēc sacensībām divejādas  - ir vismaz viena medaļa, bet no otras puses tiesnešu vērtēšana bija ļoti subjektīva. Brīžiem likās, ka pretinieki bija sliktāki, taču uzvaras atdeva viņiem," pēc šim virtuālajām sacensībām prātoja kluba "Bushido" treneris M. Lavrinovičs.atjaunots: 2020.g 28.oktobrī | Tukuma Balss (x655)
Novados, Tukums, Engure, Sports, Cīņas sports

Uģis Spriņģis Latvijas kausa 3.posmā lietišķajā šaušanā izcīna 21. vietu
Uģis Spriņģis Latvijas kausa 3.posmā lietišķajā šaušanā izcīna 21. vietu
šodien | Tukuma Balss (x32)
Meža pirmatnīgums un pils elegance  “Mājas kafejnīcu dienās” Jaunmoku pilī
Meža pirmatnīgums un pils elegance “Mājas kafejnīcu dienās” Jaunmoku pilī
šodien | Tukuma Balss (x38)
Pat izlaižot pēdējo posmu, Kokins nodrošinājis sev Latvijas čempionāta sudrabu
Pat izlaižot pēdējo posmu, Kokins nodrošinājis sev Latvijas čempionāta sudrabu
šodien | Tukuma Balss (x30)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 21.augusta līdz 7.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
“Darbs un darbarīks” Tukuma muzeja mākslas krājuma izstāde
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies