2024.gada 29.marts
Agija, Aldonis
10.64'C
vējš: 2.24m/s

FK "Tukums 2000" izbraukumā sakauj FK "Spartaks" un nodrošina trešo uzvaru Virslīgā

Jānis Krautmanis. FOTO: optibetvirsliga.com

Latvijas "Optibet" futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē pie sava trešā panākuma tika pirmo sezonu Virslīgā spēlējošā FK "Tukums 2000"/TSS komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 4:2 apspēlēja Jūrmalas "Spartaku", turpinot cīņu par vietas saglabāšanu augstākajā futbola sabiedrībā.

Spēles rezultāts tika atklāts jau astotajā minūtē, kazaham Samatam Sarsenovam no neliela attāluma raidot bumbu pustukšos tukumnieku vārtos un jūrmalnieku labā panākot 1:0.  Turpinājumā ļoti tuvu otrajiem vārtiem bija Jūrmalas komanda, taču Kvadvo Asamoā no tuvas distances raidītā bumba lidoja pāri viesu cietoksnim, Lakija Oparas raidījumu atvairīja Ivans Baturins, savukārt Nemaņa Belakovičs no asa leņķa kritienā sita garām tukšiem vārtiem. Puslaika izskaņā Asamoā radās vēl divas iespējas, taču arī šoreiz tukumniekus glāba vārtsargs Baturins. Pretējā laukuma pusē līdz teicamai sitiena pozīcijai tika Maksims Sidorovs, viņa veikto raidījumu neitralizējot Ošam.

Otrā puslaika sākumā cīņas gaita mainījās, 49. minūtē pēc standartsituācijas pie sitiena tiekot Semjuelam Pemam, kurš bumbu trieca pret vārtu labējo stabu un iekšā vārtos - 1:1. Jūrmalnieki gan drīz vien atguva minimālu pārsvaru - 59. minūtē Leona Šipoša sitienu bloķēja tukumnieku aizsargs, bet pie atlēkušās bumbas pirmais tika Saminu Kvari Abdullāhi, kurš guva pirmos vārtus "Spartaka" kreklā - 2:1.

Spēles pēdējā pusstunda "Spartakam" izvērtās par īstu katastrofu. 69. minūtē izlīdzinājumu 2:2 pēc Bazila piespēles no labā flanga ar spēcīgu sitienu panāca "Spartaka" bijušais futbolists Jānis Krautmanis.

Tukumniekus neizšķirts rezultāts neapmierināja, viesiem uzreiz pēc vārtu guvuma metoties uzbrukumā un sagādājot pamatīgas galvassāpes Dāvim Ošam, kuram bija pamatīgi jānopūlās, lai atvairītu Bazila sitienu.

Savukārt sekošajā stūra sitienā bumba burzmā un haosā jūrmalnieku vārtu priekšā nonāca pie Aleksa Ogudži, nigērietim izvirzot vadībā "Tukumu 2000" - 3:2. Cīņas izskaņā viens pret vienu mājinieku vārtsargu izskrēja Alekss Ogundži, kurš pielika punktu Jūrmalas kluba cerībām izcīnīt punktus - 4:2 "Tukuma 2000" labā.

Atlikušajās trīs spēlēs tukumniekiem paredzēts cīnīties pret spēcīgajām "Riga", "Liepāja" un Rīgas futbola skolas (RFS) vienībām, kamēr tiešā konkurente Rīgas "Metta" cīnīsies pret RFS, "Ventspili" un "Valmieru".

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 02.novembrī | Tukuma Balss (x701)