Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
1.64'C
vējš: 1.41m/s

Latvijas izlase ar Ruginu sastāvā uzveic Sanmarīno valstsvienību

Latvijas futbola izlase, ar tukumnieku Ritvaru Ruginu ierindā, pārbaudes spēlē viesos ar 3:0 pieveica Sanmarīno nacionālo komandu, tā izcīnot pirmo panākumu, kopš izlases galvenā trenera pienākumus pilda Dainis Kazakevičs.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā puslaika 32. minūtē, kad Jānis Ikaunieks labi pacīnījās sāncenšu soda laukumā, piespieda kļūdīties komandas kapteinim Davidam Simončini un atņēma viņam bumbu, ko uzreiz šāva gar vārtiem, kur kāju neveiksmīgi pielika Kristians Brolli – 1:0 Latvijas labā! Šāds notikums krietni uzlaboja viesu garastāvokli, mūsējie ielenca sāncenšu soda laukumu, taču izraustīt biezo aizsardzību un izveidot vēl kādu momentu neizdevās.

Otros vārtus Latvijas valstsvienība guva mača 67. minūtē, kad  Mārča Oša vietā laukumā nāca Kaspars Dubra, pārņemot kapteiņa apsēju, bet četras minūtes vēlāk tieši viņš panāca 2:0, pēc stūra sitiena precīzi sitot ar galvu. Šajā epizodē laukumā bija arī tukumnieks Ritvars Rugins, kurš laukumā devās uz maiņu, aizstājot Krišu Kārkliņu.

Punktu šīs spēles rezultātam pielika Vladislavs Gutkovskis, veiksmīgi realizējot 11 metru soda sitienu.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 12.novembrī | Tukuma Balss (x474)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"