Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 23.janvāris
Grieta, Strauta
2'C
vējš: 4.12m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

1.–4. klašu skolēniem plānots pagarināt brīvlaiku; 5.–6. klases varētu turpināt mācības attālināti


1.–4. klašu skolēniem plānots pagarināt brīvlaiku; 5.–6. klases varētu turpināt mācības attālināti
Foto ilustratīvs. Foto: timeshighereducation.com

 

Otrdien, 5. janvārī, valdība konceptuāli vienojusies 1.–4. klašu skolēniem vēl par divām nedēļām pagarināt brīvlaiku, taču tas rezultēsies arī ar mācību gada pagarinājumu, informēja izglītības un zinātnes (IZM) ministre Ilga Šuplinska.


Ministre norādīja: tā kā valdība konceptuāli vienojusies pagarināt esošos ierobežojumus līdz 25. janvārim, Ministru kabinets konceptuāli lēmis 1–4. klašu skolēniem vēl par divām nedēļām pagarināt brīvlaiku, kas jau iepriekš bija pagarināts par nedēļu – līdz šīs nedēļas beigām.

 

Savukārt 5–6. klašu skolēniem pēc pagarinātā brīvlaika nākamnedēļ atsāksies mācības. Tiesa, valdībai būs jālemj, vai šo klašu skolēni turpinās mācīties attālināti vai atsāks mācības klātienē. Ministre pieļāva, ka arī šo klašu skolēniem iespējama attālināta mācību procesa organizēšana. 7.–12. klašu skolēni šonedēļ atsākuši mācības attālināti un šajā ziņā neko nav plānots mainīt, tāpat kā mācībās profesionālajās un augstākajās izglītības iestādēs studējošajiem.

Tāpat valdība konceptuāli lēma turpināt projekta "Tava klase" filmēšanu, kā arī paredzēt atbalsta mehānismus "pilnīgi visu līmeņu pedagogiem attālināto mācību nodrošināšanai". Valdība par plānotajām izmaiņām lems sēdē ceturtdien, 7. janvārī, kad arī plānots vienoties par ierobežojumu pagarināšanu.

 

Ministre atzīmēja, ka izglītības nozarē ierobežojumi ir kopš 2020. gada 26. oktobra. Valdība vienlaikus vienojusies, ka Covid-19 ierobežojumu mīkstināšanai būtu jāsākas ar to mazināšanu tieši izglītības sektorā.

Resurss: lsm.lvatjaunots: 2021.g 06.janvārī | Tukuma Balss (x138)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies