Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 23.janvāris
Grieta, Strauta
2'C
vējš: 4.12m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Latvijas futbola akadēmiju atbalstam novirzīs vairāk nekā pusmiljonu EUR


Latvijas futbola akadēmiju atbalstam novirzīs vairāk nekā pusmiljonu EUR
Foto ilustratīvs. Foto: diena.lv

 

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Akreditācijas komisija izvērtējusi jaunatnes futbola klubu darbu iepriekšējā gadā, piešķīrusi akadēmijas statusu un finansējuma apjomu 2021. gadam. Šī gada griezumā kopējais akadēmiju finansējums ir 515 000 EURStarp finansējuma saņēmējiem ir arī FK "Tukums 2000", informē LFF.

Saskaņā ar komisijas lēmumu akadēmijas statuss 2021. gadā piešķirts sekojošām organizācijām: Biedrība "Futbola skola "Metta"" Biedrība "Futbola centrs "Daugavpils"" Liepājas Futbola skola Rīgas Futbola skola Biedrība "Futbola klubs "Jelgava"" Biedrība "Futbola klubs "Tukums 2000"" Biedrība "Riga Football Club" Biedrība "Ventspils Olimpiskā cerība" Biedrība "Jura Docenko futbola skola "Alberts"" Biedrība "Sporta klubs "Super Nova"" Biedrība "FK "Dinamo Riga"" Biedrība "Valmieras futbola klubs" Biedrība "Rēzeknes FA".

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu akadēmijas statusu saņēmušo organizāciju klāstā būtisku izmaiņu nav. Šī gada griezumā kopējais akadēmiju finansējuma apjoms ir 515 000 EUR.

LFF jaunatnes futbola klubu akreditēšanas sistēma paredz uzturēt kvalitatīvu klubu struktūras modeli futbola klubos un skolās, sekmēt darba kvalitātes paaugstināšanu klubos un skolās, nodrošinot augsta līmeņa jauno futbolistu sagatavošanu Latvijas nacionālajai un jauniešu izlasēm, kā arī veicināt futbola klubu un skolu izaugsmi, nosakot attīstības izvērtēšanas kritērijus, kluba attīstības mērķus un sadarbojieties ar futbola klubiem to izpildes panākšanā.

Akadēmijas statusu saņēmušo organizāciju uzdevumi ir gatavot spēlētājus Latvijas nacionālajai izlasei un jauniešu izlasēm, gatavot spēlētājus Latvijas virslīgas čempionātam un nodrošināt visus apstākļus profesionālu futbolistu sagatavošanai. Statusa un finansējuma saņemšanai organizācijai jāatbilst virknei kvalitatīvo un kvantitatīvo kritēriju, starp kuriem ir arī tādi atskaites punkti kā komandu skaits jaunatnes sacensībās, audzēkņu skaits dažādās vecuma grupās, treneru skaits un viņu kvalifikācija, kā arī infrastruktūras prasību, dokumentācijas, juridiskā un treniņprocesa metodiskā atbilstība.

Resurss: Tvnet/LFFatjaunots: 2021.g 07.janvārī | Tukuma Balss (x90)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Galvenā trenera posteni FK "Tukums 2000" rindās pamet Jurģis Kalns
Galvenā trenera posteni FK "Tukums 2000" rindās pamet Jurģis Kalns
2021.g 19.janvārī | Tukuma Balss (x30)
Mairis Vīnšteins Dubaijā uzvar amatieru golfa turnīrā
Mairis Vīnšteins Dubaijā uzvar amatieru golfa turnīrā
2021.g 19.janvārī | Tukuma Balss (x128)
Melbārža vadītā bobsleja četrinieku ekipāža izcīna piekto vietu PK posmā Sanktmoricā
Melbārža vadītā bobsleja četrinieku ekipāža izcīna piekto vietu PK posmā Sanktmoricā
2021.g 18.janvārī | Tukuma Balss (x78)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies