Ginta, Gunda, Gunta
14.64'C
vējš: 5.9m/s

Bobslejisti Kaufmanis un Kleinbergs kronēti par U-23 pasaules vicečempioniem

Bobsleja pilots Dāvis Kaufmanis tandēmā ar stūmēju no Kandavas - Ivo Danu Kleinbergu piektdien Šveicē pasaules junioru čempionātā U-23 vecuma konkurencē izcīnīja sudraba medaļas.

Šveicē no piektdienas līdz svētdienai norisinās pasaules junioru čempionāts divnieku un četrinieku ekipāžām, bet sportisti paralēli cīnījās arī U-23 ieskaitē. Junioru ieskaitē startē sportisti, kuri nav pārsnieguši 26 gadu vecumu.

Kaufmanis/Kleinbergs junioru čempionātā uzrādīja desmito labāko laiku un līderim Hansam Peteram Hanighoferam no Vācijas zaudēja 2,91 sekundi. Tikmēr U-23 konkurencē Latvijas divnieks izcīnīja sudrabu, jo ātrāks bija vien rumānis Mihails Tentea, kurš latviešus apsteidza par 1,89 sekundēm. Pasaules U-23 čempionāta ieskaitē startēja piecas ekipāžas.

Resurss: nra.lv

atjaunots: 2021.g 23.janvārī | Tukuma Balss (x673)